دیدار نماینده کهگیلویه بزرگ با وزیر آموزش‌وپرورش

چکیده: نماینده شهرستان‌های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در یک نشست با وزیر آموزش‌وپرورش دیدار و در خصوص حل مشکلات و چالش‌های آموزش‌وپرورش در حوزه انتخابیه خود گفت‌وگو کرد.

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در یک نشست با وزیر آموزش‌وپرورش دیدار و در خصوص حل مشکلات و چالش‌های آموزش‌وپرورش در حوزه انتخابیه خود گفت‌وگو کرد.

به گزارش کبنا، در این دیدار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از مشکلات فرهنگیان و دانش آموزان در شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه حوزه انتخابیه خود بخصوص در حوزه زیرساخت‌ها، سوء مدیریت‌ها و مشکلات رفاهی گزارش مفصلی ارائه کرده است.

عدل هاشمی‌پور در این نشست از رنج و مشقت‌های فراوان بخصوص در مناطق روستایی وزیر را مطلع؛ و از عملکرد، پیگیری‌ها و خدمت‌رسانی‌های خود به‌عنوان نماینده مردم در مجلس شورایی اسلامی موارد مهمی را ذکر کرد، که وزیر آموزش‌وپرورش از همت و تلاش بی‌نظیر حاج عدل تقدیر کرد.

گفتنی است که: نماینده مردم از سیاسی‌کاری‌ها در حوزه آموزش به‌شدت انتقاد کرد و از عدم هماهنگی روسای آموزش‌وپرورش جهت حل مشکلات قشر زحمت‌کش فرهنگی و سرمایه‌های آینده یعنی دانش آموزان خبر داد.

وزیر آموزش پرورش در این دیدار ضمن قدردانی فراوان از تلاش‌های بی‌نظیر و اهتمام نماینده کهگیلویه بزرگ به آموزش‌وپرورش از سوء مدیریت در برخی شهرستان‌ها در عدم هماهنگی‌های لازم با نماینده مردم تعجب کرد و گفت:

ما تمام تلاش و ظرفیت خود را برای کمک گرفتن به آموزش‌وپرورش بکار گرفته‌ایم و دست هرکسی که کمک کند را می‌بوسم لکن اگر مدیری این‌چنین در ارتباط‌گیری ضعیف است مشکل از خود اوست و باید این مسئله بررسی و معضلات و مشکلات چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده مرتفع گردد.

بطحایی وزیر آموزش پرورش پس از شنیدن سخنان و مشکلات موجود در حوزه آموزش‌وپرورش بخصوص در حوزه ستادی؛ دستور داده است مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به تهران فراخوانده شود، و در جلسه با حضور وزیر، عدل هاشمی‌پور و مدیرکل در جهت رفع دغدغه‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اقدام عاجل صورت گیرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.