غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای یاسوج / زارعی: باید از تمام تریبون‌ها فریاد همبستگی سر زده شود

چکیده: همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی آئین عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای یاسوج با حضور مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

نماینده بویراحمد و دنا با اشاره به شرایط خاص جمهوری اسلامی ایران، گفت: باید از تمام تریبون‌های نظام مقدس اسلامی فریاد وحدت و همبستگی زده شود.

به گزارش کبنا از یاسوج، صبح امروز همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی آئین عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای یاسوج با حضور مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در آئین نماینده بویراحمد و دنا، رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز یاسوج، فرماندار بویراحمد، معاون سیاسی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش، جانشین سپاه فتح، و جمعی از مسوولان حضور داشتند.

سرهنگ انصاری جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین ضمن خیرمقدم  به حاضرین، اظهار کرد: ما امروز در این مکان مقدس جمع شده‌ایم که ضمن میثاق مجدد با شهدا و امام شهدا، به آن‌ها بگوییم، در راهی که شماها پا گذاشتید و ایستادگی کردید، ما نیز استوار می‌مانیم.

در ادامه غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در این آئین با اشاره به جشن پیروزی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ثمر هزاران خون شهید است که امروز بعد از این همه دشمنی‌ها از سوی مخالفان و بدخواهان نظام همواره پله‌های ترقی را پشت سرگذاشتیم.

وی در ادامه به شرایط خاص امروز نظام جمهوری اسلامی استان در عرصه جهانی اشاره کرد و افزود: شرایط انقلاب اسلامی ایران به گونه‌ای است که از همه تریبون‌های این نظام باید فریاد همبستگی، برادری و وحدت فریاد زده شود. چرا که دشمنان این مرز و بوم منتظر هستند تا از کوچکترین دو دستگی و چند صدایی و اختلاف نهایت سوء استفاده را ببرد.

نماینده بویراحمد و دنا گفت: باید تا آنجایی که می‌توانیم بر وحدت و همبستگی تاکید کنیم.

زارعی در ادامه به برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: در کنار این همه دشمنی گسترده، دشمنان انقلاب اسلامی، می‌بینیم که چه پیشرفت‌هایی حاصل شده است که این موفقیت‌ها خشم دشمنان را بیشتر کرده است.

وی در ادامه افزود: تبعیض و نابرابری‌ها باید در جامعه اسلامی از بین برود و همه مناطق و مردم باید یکسان و بر اساس عدالت اجتماعی از برکات انقلاب اسلامی بهره‌مند شوند.

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.