جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • عملیات اجرایی بیمارستان پاتاوه سال ۹۶ آغاز شد (+تصاویر)

  برآورد اولیه جهت ساخت این بیمارستان ۱۴ میلیارد تومان پیش‌بینی و ۶ میلیارد تومان جهت تجهیز در نظر گرفته شد که امیدواریم این اعتبار در سال آینده به این پروژه اختصاص داده شود.

  اشتراک گذاری
  18 بهمن 1396
  کد مطلب : 311064

  عملیات اجرایی بیمارستان پاتاوه پیش از ظهر امروز با حضور استاندار، نماینده مردم شهرستات های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولین آغاز شد.

  به گزارش کبنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: قبل از انقلاب اسلامی همه تخت‌های بیمارستانی در کهگیلویه و بویراحمد به ۳۰۰ تخت نمی‌رسید، اکنون به برکت انقلاب و با بهره برداری از بیمارستانهای جدیدالاحداث شهرستان‌ها، استان با برخورداری از یک هزار تخت استاندارد به نرم ملی و حتی بین المللی نزدیک می‌شود.

  علی محمد احمدی افزود: اگر امروز ایران در زمینه پزشکی و نانو پیشرفت‌های مطلوبی داشته و جوانان ما در نگارش مقالات علمی جزء ۱۰ کشور برتر جهان هستند، به برکت این انقلاب و نظام است.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، ایام الله دهه فجر پاسداشت مقاومت ملی است که ملت سرافراز ایران اسلامی چهار دهه در برابر قدرت‌های بزرگ جهانی با عزت و سربلندی از حقوق خود دفاع می‌کنند، افزود: دشمنان نظام نگران زرادخانه‌های ما نیستند بلکه نگران منطق، هوش، استعداد و توانمندی بی بدیل مردم قهرمان ایران اسلامی می‌باشند.

  وی با اشاره به اینکه، اگر بخواهیم خدمات نظام را در عرصه‌های عمرانی، خدمات عمومی و اقتصادی بیان کنیم، قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست، گفت: برای ملت بزرگ ما فراتر از احداث جاده، بیمارستان و ایجاد طرح‌های اقتصادی، حفظ استقلال، عزت و جایگاه جهانی ارزشمند است.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در ادامه این آیین ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: یکی از دغدغه‌های بهداشت و درمان احداث بیمارستان جهت بخش پاتاوه بود که امروز به همت استاندار، نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان این مهم میسر شد.

  اورنگ ایلامی با اشاره به اینکه بخش پاتاوه، استاندارهای لازم وزارت بهداشت جهت احداث بیمارستان را نداشت، افزود: با پیگیری‌های انجام شده و همچنین برگزاری نشستی با وزیر بهداشت و درمان، با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی زمینه تجدید نظر وزارت فراهم شد.

  وی با اشاره به موقعیت مکانی بخش پاتاوه و غیر هم سطح بودن فضای این منطقه، بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان جهت طراحی این بیمارستان به شرکتی پرداخت نمودیم، اظهار داشت: این بیمارستان با زیربنای ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع در چهار طبقه ساخته می‌شود.

  ایلامی با بیان اینکه به ازای هر تخت، ۳۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است گفت: برآورد اولیه جهت ساخت این بیمارستان ۱۴ میلیارد تومان پیش‌بینی و ۶ میلیارد تومان جهت تجهیز در نظر گرفته شد که امیدواریم این اعتبار در سال آینده به این پروژه اختصاص داده شود.

  وی اظهار داشت: فاز اول این پروژه به همت خیر سلامت و همچنین اختصاص ۴ میلیارد تومان اعتبار از طریق کمیسیون تلفیق که توسط نماینده مردم بویراحمد در مجلس شورای اسلامی میسر شده است، آغاز می‌شود.

  ایلامی خاطر نشان کرد: امیدواریم فازهای بعدی این پروژه نیز با اعتبار ملی، ملی استانی و با مساعدت استاندار، نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان دنا استمرار پیدا کرده و منشا خیر و برکت برای مردم فهیم بخش پاتاوه شود.

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.