آخرین اخبار

مطهری: پرسپولیس فوق العاده بود/ انگار از برد ما ناراحتند!

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی فوق العاده پویایی بود و در ۳۲ دقیقه اول و قبل از اخراج عالیشاه فوتبال روبه جلو و پرسرعتی را به نمایش گذاشتیم.

اشتراک گذاری
14 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 221

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید مطهری بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل پیکان تهران در نشست خبری اظهار داشت: بازی فوق العاده پویایی بود. در ۳۲ دقیقه اول و قبل از اخراج عالیشاه فوتبال روبه جلو و پرسرعتی را به نمایش گذاشتیم. کارهای ترکیبی خوبی از کناره‌ها داشتیم. یکی از خصوصیات خوب پیکان دفاع تیمی شان است که خوب توانستیم با استفاده از هافبک‌های کناری مان به حریف ضربه بزنیم.

وی ادامه داد: در دقیقه ۳۲ اخراج یک بازیکن کار ما را سخت کرد. در شیفت های دفاعی فوق العاده بودیم. در مجموع از بازیکنان تشکر می‌کنم فوق العاده انرژی گذاشتند و این استارت ۶ بازی بود و باید تلاش کنیم و رقابت ادامه دارد. امیدوارم باشگاه هم تیم و بازیکنان را حمایت کند که در ادامه راه با انگیزه تر باشیم.

به گزارش فارس، مطهری هنگام ترک سالن ناراحت بود که همیشه سوال می پرسند اما انگار بردیم برخی ناراحتند! هیچ سوالی نپرسیدند. همیشه تماش می‌گیرند تا مصاحبه کنند اما امروز سوالی ندارند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =