آخرین اخبار

بیانیه نمایندگان مجلس: وزارت اطلاعات و سپاه با تخریب کنندگان قالیباف برخورد کنند!

۲۳۳ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه خواستند که طراحان و مجریان پروژه‌های تخریب را شناسایی و با آن‌ها برخورد لازم صورت گیرد.

اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 20

بیانیه نمایندگان مجلس: وزارت اطلاعات و سپاه با تخریب کنندگان قالیباف برخورد کنند!

رویداد۲۴ ۲۳۳ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه خواستند که طراحان و مجریان پروژه‌های تخریب را شناسایی و با آن‌ها برخورد لازم صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۳۳ نفر از نمایندگان را در قدردانی از حمایت‌های مقام معظم رهبری و جهت گیری‌های مجلس قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است:

«بار دیگر رهبر معظم انقلاب از مجلس یازدهم به عنوان مجلس انقلابی حمایت کردند و بار مسئولیت تک تک نمایندگان را سنگین‌تر از پیش نمودند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام مراتب سپاسگزاری و تشکر خود از حمایت‌های رهبری معظم انقلاب، وظیفه خود را برای حل مشکلات مردم و امیدآفرینی بیشتر از هر زمانی حس می‌کنیم و خود را متعهد می‌دانیم که از این سرمایه گرانقدر در جهت حل مسائل مردم استفاده کنیم.

مجلس یازدهم که از سوی رهبر معظم انقلاب مجلس انقلابی توصیف شده و مسئولیت امیدآفرینی از جانب معظم له بر دوش آن نهاده شد، در طول دو سال گذشته بیش از پیش بینی‌ها مورد هجمه و تخریب دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی بوده و هر روز به بهانه‌ای مورد حمله قرار گرفته است. خادمان ملت سعی نمودند که در طول دو سال گذشته کار‌های مهمی به انجام برسانند که تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، قانون جهش تولید مسکن، قانون جهش تولید دانش بنیان و قانون صدور مجوز کسب و کار از مهمترین اقدامات آن به شمار می‌رود.

نمایندگان مردم تلاش نمودند تا سرمایه اجتماعی نظام را بیشتر و موجب امیدآفرینی مردم شوند و در جهت حل مشکلات مردم شبانه روز فعالیت کنند، اما از هر سو با تخریب‌های ناجوانمردانه‌ای مواجه شدند که هدفی جز کم شدن اعتماد ملت به نظام ندارند.


بیشتر بخوانید: صیانت نمایندگان از قالیباف در ماجرای سیسمونی‌گیت/ سردار رئیس مجلس می‌ماند


در این دو سال گاهی مسائل مربوط به یک نماینده، گاهی یک کمیسیون، گاهی طرح یا قانون و در تازه‌ترین آن‌ها نیز به صورت هدفمند تخریب ریاست مجلس پرداختند و در بسیاری اوقات کلیت مجلس مورد هجمه قرار گرفت که شاید در طول ۴۰ سال گذشته این حجم از تخریب و حمله بی سابقه بوده باشد.

گویی حمایت رهبر بزرگوار انقلاب و تلاش شبانه روزی نمایندگان موجب شده که دشمن خارجی و غربزدگان و متحجران داخلی تمام همت خود را بر تخریب این مجلس بگذارند تا کم کاری دولت و مجلس گذشته از جانب مردم فراموش شود و مانع امیدواری مردم گردد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همین رو، ضمن تشکر از همه دست اندرکاران به ویژه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در حفظ امنیت کشور، از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه تقاضا داریم که طراحان و مجریان این پروژه‌های تخریب را شناسایی و با آن‌ها برخورد لازم صورت گیرد.

بار دیگر از حمایت‌های رهبر انقلاب تشکر و آن را فرصتی بزرگ برای خدمت به مردم عزیز کشور می‌دانیم؛ و من الله التوفیق»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =