آخرین اخبار

آخرین تحولات بازار محصولات سایپا

اقتصادنیوز: تیرماه ۱۴۰۱ به پایان رسید و سایپایی ها همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر اولین ماه تابستان را به پایان رساندن.

اشتراک گذاری
23 تیر 1401
کد مطلب : 1807

 به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی های بازار خودرو نشان دهنده آن است که در ۱۰ روز گذشته بازار خودرو تنها تمایل به ثبات قیمت داشته و این امر موجب شده تا تغییر در این بازار شاهد نباشیم؛ با این شرایط در کنار محصولات سایپایی ها پرتیراژهای ایران خودرو هم امروز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار ۳۷۰ میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو پیش از تعطیلات افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۱۲ میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان قیمت خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 10 =