آخرین اخبار

ایست قیمت در بازار محصولات سایپا + جدول

اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم مانند ایران خودرویی ها امروز ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

اشتراک گذاری
14 تیر 1401
کد مطلب : 1625

به گزارش اقتصادنیوز ؛ استپ قیمتی بازار خودرو در حالی امروز رقم خورد که به گفته فعالان بازار خودرو دلار امروز روند رو رشد اندکی داشت، اما افت عجیب روز گذشته نرخ دلار که موجب شد تا خودرو هم در بازار شکل کاهشی به خود گیرد موجب تا امروز بازار خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شود.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار ۳۷۰ میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو روز گذشته افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۱۲ میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان قیمت خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =