آخرین اخبار

شریفی: با سپاهان صحبت کردم اما جای پیشرفتم در نساجی بیشتر بود

هافبک جدید تیم نساجی گفت: باسپاهان صحبت کردم اما طبق صحبتی که با مطهری داشتم به این نتیجه رسیدم جای پیشرفتم در نساجی بیشتر است.

اشتراک گذاری
08 تیر 1401
کد مطلب : 1484

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد شریفی درباره آغاز تمرینات تیم فوتبال نساجی زیر نظر حمید مطهری اظهار داشت: خدا را شکر روز اول تمرین خیلی خوبی داشتیم خیلی خوشحالم که در خدمت مردم مازندران و به ویژه قائمشهری‌ها هستم. امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب خود مقابل آنها روسفید شوم و فصل خیلی خوبی را پشت‌سر بگذاریم.

وی در مورد اینکه پس از دو فصل در  تیم پرسپولیس به تیمی آمده که پس از قهرمانی در جام حذفی انتظارات از آن بالا رفته است، گفت: قطعاً به نساجی اضافه شده‌ایم تا  عملکرد خوب این تیم را ادامه بدهیم. ان‌شاءالله بتوانیم نتایج خیلی خوبی کسب کنیم. اولین بازی ما هم سوپرجام است و امیدوارم با قهرمانی در این بازی اولین گام خود را محکم برداریم.

هافبک جدید تیم نساجی در مورد اینکه صحبت‌هایی در خصوص انتقالش به سپاهان هم وجود داشت و حتی در این مورد استوری گذشت، توضیح داد: من استوری نگذاشتم اما با باشگاه سپاهان صحبت‌هایی کرده بودم اما پس از صحبت‌های شخصی با حمید مطهری دیدم برای من در نساجی جای پیشرفت بیشتری وجود دارد. به همین دلیل این تیم را انتخاب کردم. امیدوارم بتوانم با عملکرد خوبم جوابگوی کادر فنی باشم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =