آخرین اخبار

استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیگیر جذب ۲۰ میلیارد تومان اعتبارات مبارزه با آفات جنگل‌ها

استاندار کهگیلویه وبویراحمد برای پیگیری و رسیدگی به وضعیت آفت کرم برگ خوار درختان بلوط استان با سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

اشتراک گذاری
07 تیر 1401
کد مطلب : 1464

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سیدعلی احمدزاده  استاندار کهگیلویه وبویراحمد با عباسعلی نوبخت رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در رابطه با  آخرین وضعیت آفت کرم برگ خوار درختان بلوط استان دیدار و گفت‌وگو کرد و خواهان توجه جدی به این مسئله شد.

در نشست اختصاصی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با سرپرست سازمان جنگل‌ها و آبخیزداری کشور، برای مبارزه گسترده و فراگیر با آفت برگ خوار درختان بلوط در سطح استان بویژه مناطق بیشتر آسیب دیده از جمله شهرستان باشت، مقرر شد، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان تعهد رئیس قبلی سازمان به استان تخصیص و عملیات گسترده محلول پاشی در چند مرحله انجام شود.

همچنین مصوب شد که ستاد بحران در این خصوص در اداره کل منابع طبیعی استان تشکیل و حوزه معاون امور عمرانی استانداری نیز از آن حمایت کند.

براساس این گزارش سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای بازدید میدانی و بررسی وضعیت به زودی به این استان سفر می‌کند.

در پایان این نشست مصوب شد به هر میزان اعتبار لازم برای مبارزه با آفت درختان بلوط که در اسفند تا اردیبهشت ماه در  استان هزینه می شود توسط این سازمان تامین شود.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴/ساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 1 =