آخرین اخبار

ماجراجویی تازه ابوظبی کلید خورد/ لیر ترکیه و درهم امارات رنج شدند؛ ریال عمان عقب نشست

اقتصادنیوز: امروز قیمت ها در بازار تغییر چندانی را به ثبت نرساندند و رنج بودند. پایان معاملات هم حکایت از افت ارزش ۱۱۰ تومانی ریال عمان در مقایسه با روز گذشته داشت. هر ریال عمان ۱۵۶۶۵۰ تومان قیمت گذاری شد.

اشتراک گذاری
19 تیر 1403
کد مطلب : 14553

به گزارش اقتصادنیوز، ماجراجویی تازه امارات، بهترین توصیف برای تحرکات تازه ابوظبی در حوزه انرژی است. کشوری که به همراه عربستان تصمیم به گذار از انرژی های تجدیدپذیر گرفته است و به دنبال دستیابی به منابع گازی بیشتری است تا بتوانند به صادرکننده این سوخت تبدیل کند.

شرکت سعودی آرامکو و شرکت ملی نفت ابوظبی اخیرا قراردادهای بازاریابی با صادرکنندگان گاز طبیعی مایع (ال‌ان‌جی) امضا کرده‌اند و صاحب ترمینال‌های صادرات ال‌ان‌جی در آمریکا هستند. ابوظبی اکنون یک واردکننده گاز به حساب می‌آید و برای واردات گاز ارزان‌قیمت در قراردادهای طولانی‌مدت و فراتر از سال ۲۰۳۰، به قطر متکی است. اما شرکت ادنوک امید دارد که در دهه‌ آینده به صادرکننده گاز تبدیل شود. به گزارش اکوایران، شرکت‌های آرامکو و ادنوک گاز طبیعی را به عنوان یک راه‌حل دائمی می‌بینند و نه صرفا یک سوخت انتقالی موقت. این دو شرکت در سال‌های آینده رقابت شدیدتری برای به دست آوردن منابع گازی در سطح جهان خواهند داشت و باید دید سرنوشت این رقابت چه خواهد شد. اما مروری بر برنامه های جدید امارات فرصت خوبی را فراهم کرد تا به آخرین قیمت ارز این کشور در بازار ارز تهران نگاهی بیندازیم.

​قیمت درهم امارات امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

امروز همچنین قیمت درهم امارات در جریان مبادلات ارزی انجام شده در بازار ارز تهران، ثبات قیمت را تجربه کرده است و نسبت به روز گذشته ۱۶۲۷۶ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت منات آذربایجان امروز

در بازار ارز تهران قیمت منات آذربایجان شیب صعودی را خلاف روند روز گذشته تجربه کرد و با رشد ۱۰ تومانی که داشته است، ۳۵۳۸۰ تومان نرخ گذاری و معامله شد.

همچنین نرخ برابری منات آذربایجان و دلار آمریکا امروز به ۱.۷ رسید که تغییری نسبت به روز گذشته نداشت.

آخرین قیمت درام ارمنستان در بازار

معاملات بازار در حالی سپری شد که قیمت درام ارمنستان رنج بود و ۱۵۶ تومان ارزش گذاری و خرید و فروش شد.

نرخ امروز لیر ترکیه

امروز همچنین قیمت لیر ترکیه معاملات را در حالی پشت سر گذاشت و به پایان رساند که نسبت به روز گذشته تغییر قیمت را تجربه نکرد. هر لیر در ساعات پایانی امروز ۱۸۴۰ تومان قیمت گذاری شد.

قیمت دینار عراق امروز

قیمت دینار هم در بازار ارز تهران همچون روز گذشته ثبات قیمت داشت، هر دینار امروز ۴۵ تومان معامله شد.

آخرین قیمت ریال عمان در بازار

پایان معاملات بازار ارز تهران حکایت از افت ارزش ۱۱۰ تومانی ریال عمان در مقایسه با روز گذشته داشت. هر ریال عمان ۱۵۶۶۵۰ تومان قیمت گذاری شد.

نرخ برابری ریال عمان با دلار آمریکا هم در پایان معاملات امروز به ۲.۶ رسید.

قیمت لاری گرجستان در بازار

بازار ارز تهران امروز را در حالی به پایان برد و بسته شد که قیمت لاری گرجستان پایین آمد. هر لاری عصر امروز ۲۲۱۶۰ تومان قیمت خورد تا افت ارزش ۳۰ تومانی را تجربه کرده باشد.

آخرین نرخ بات تایلند

وقت آن رسیده تا سری به شرق آسیا بزنیم، جایی که قیمت واحد پول رسمی کشور تایلند هم ثبات را تجربه کرده است. هر بات در پایان فعالیت امروز بازار ۱۶۴۸ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت امروز رینگیت مالزی

امروز همچنین قیمت رینگیت مالزی افزایش را در پیش گرفت و در حالی معاملات را به پایان رساند که ۱۰ تومان گران و ۱۲۷۸۰ تومان قیمت خورد.

خلاصه معاملات امروز پیام آور خبری تازه برای معامله گران نبود و به مانند روز گذشته قیمت ارزها در محدوده رنج نوسان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 19 =