آخرین اخبار

دلیل غیبت ستاره‌های هندی در مسابقات کشتی رنکینگ‌دار ایتالیا چه بود؟

کشتی‌گیران هندی از حضور در تورنمنت بین‌المللی ایتالیا انصراف دادند.

اشتراک گذاری
02 تیر 1401
کد مطلب : 1337

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام متئو پلیکونه به عنوان رویداد رنکینگ دار اتحادیه جهانی از امروز در رم آغاز شد در حالی که کشتی گیران مطرح هندی که برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده بودند، غیبت دارند.

علت این غیبت این است که کشتی گیران هندی از جمله مدال آوران بازیهای المپیک توکیو و ریو تصمیم گرفتند به جای سفر به ایتالیا خود را برای بازیهای کشورهای مشترک المنافع آماده کنند که قرار است در انگلیس برگزار شود.

وینود تومار معاون دبیر فدراسیون کشتی هند در این باره گفت: برای اخذ ویزای انگلیس لازم است کشتی گیران ما در داخل کشور حضور داشته باشند. ما پاسپورت ها را به کمیته المپیک هند تحویل داده ایم و منتظر هستیم تا پروسه دریافت ویزا طی شود. با توجه به اینکه نمی خواستیم تاخیری در دریافت ویزاها به وجود بیاید تصمیم گرفتیم در مسابقات ایتالیا شرکت نکنیم.

در مجموع ۳۰ کشتی گیر هندی از جمله راوی کومار دارنده مدال نقره المپیک توکیو و ساکشی مالیک دارنده مدال برنز المپیک ریو برای حضور در تورنمنت ایتالیا ثبت نام کرده بودند. باجرانگ پونیا دارنده مدال برنز المپیک توکیو نیز در این لیست قرار داشت که همه مدال آوران المپیک این کشور در مجموع ۱۲ ورزشکار قرار است در بازیهای کشورهای مشترک المنافع شرکت کنند.

کشتی گیران هندی علاوه براین بازی‌ها ۲ تورنمنت دیگر پیش رو دارند؛ جایزه بزرگ مادرید و مسابقات رنکینگ دار تونس.

انتهای پیام/



این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =