آخرین اخبار

واکنش‌ها به رفتن مرادی و سرپرستی انوشیروانی/ برخواه: هر کمکی بتوانم انجام می‌دهم

سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری در مورد سرپرستی انوشیروانی و بازگشتش به تیم ملی صحبت هایی را مطرح کرد.

اشتراک گذاری
01 تیر 1401
کد مطلب : 1315

محمدحسین برخواه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد رفتن علی مرادی و سرپرستی سجاد انوشیروانی در فدراسیون وزنه برداری اظهار داشت: امیدوارم با برنامه ریزی‌هایی که انوشیروانی انجام می‌دهد، مشکلاتی که قبلا وجود داشته برطرف و ورزشکاران بدون دغدغه و با تمرکز کافی در اردوها حاضر شوند.

وی ادامه داد: زمان زیادی تا آغاز بازی های کشورهای اسلامی نداریم. زمان طلایی برای برگزاری تمرین را از دست داده‌ایم و باید هرچه سریعتر کارها برای آماده سازی ملی پوشان انجام شود.

سرمربی سابق تیم ملی در مورد بازگشت ملی پوشان معترض عنوان کرد: همانطور که خود انوشیروانی گفته قرار است در اولین فرصت با آنها جلسه بگذارند و صحبت کنند و امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود.

برخواه که در زمان ریاست علی مرادی پس از یک انتقاد از کار برکنار شده بود (اینجا)، در خصوص اینکه شما هم به تیم ملی باز می‌گردید یا خیر، عنوان کرد: هر کمکی که از دستم بر بیاید برای وزنه برداری کشور انجام خواهم داد.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به بهتر شدن وضعیت وزنه برداری امیدوارید، گفت: خیلی امیدوارم. ما نفرات خیلی خوبی داریم که می‌توانند افتخار آفرینی کنند. حتما باید بستر مناسبی فراهم شود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =