درخشش نونهالان کشتی کهگیلویه و بویراحمد در یادواره «جانباختگان متروپل»
نونهالان کشتی کهگیلویه و بویراحمد در یادواره «جانباختگان متروپل» خوش درخشیدند.
رئیس هیئت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتوگو با خبرنگار فارس در یاسوج گفت: در پایان رقابت های کشتی آزاد نونهالان جشنواره کشور« یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان» که در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شد تیمهای اول تا سوم این رقابتها معرفی شدند.
وی گفت: پس از تیم استان خوزستان که به مقام قهرمانی رسید، تیمهای استان های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام مقام های دوم سوم را کسب کردند.
این مسئول گفت: در رده بندی انفرادی این نفرات حائز مقامهای اول تا چهارم شدند.
۳۲ کیلوگرم:
۱-یوسف حاجت پور(امیدیه)۲-آریا رحمانی(باغملک)۳-آرش شب افروز(کهکیلویه و بویراحمد)علی کعبی بچاری(بندرامام).
۳۵ کیلوگرم:
۱-علی ربیهاوی(اروند)۲-علیرضا قره باغی(باغملک)۳=-حسین منصورزاده(یلام)امیر چراغ زاده(گتوند).
۳۸ کیلوگرم:
۱-سیدمحمد نوروزی(ماهشهر)۲-امیرعلی محمدی(باغملک)۳-محمد راستگویان (کهکیلویه و بویراحمد)مجتبی آزمون(باغملک).
۴۱ کیلوگرم:
۱-علی حاتمی(ایلام)۲-عرفان بغلانی(امیدیه)۳-امیرحسین حسینی(هفتکل)ابوالفضل بداغی(امیدیه).
۴۴ کیلوگرم:
۱-علی خشاوه (کهکیلویه و بویراحمد)۲-محمدامین کیوان نسب(هفتکل)۳-بنیامین رضایی(اروند)بردیا کرم زاده(ماهشهر).
۴۸ کیلوگرم:
۱-علیرضا علی پور(ایلام)۲-امیرعباس علیزاده(باغملک)۳-امیرعباس قره باغی(باغملک)ژوبین فروزنده(کهکیلویه و بویراحمد).
۵۲ کیلوگرم:
۱-پویان فارسی(امیدیه)۲-پویا جعفری(ایلام)۳-علی محمدی مهر(ماهشهر)دانیال فرهمند(اهواز).
۵۷ کیلوگرم:
۱-محمدرضا بن سعید(اروند)۲-فرید مؤمنی(اهواز)۳-علی شیخی(ایلام)اکبر ماضی پور(اروند).
۶۲ کیلوگرم:
۱-امیرحسین علوانی(بندرامام)۲-امیرمهدی سهرابی(اروند)۳-امیررضا فتاحی (کهکیلویه و بویراحمد) .
۶۸ کیلوگرم:
۱-احمدرضا خادم پور (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-امیرحسین نریموسایی(ماهشهر)۳-مهدی خسوی نشسب(ایلام)علیرضا انگالی بوشهر(اروند).
۷۵ کیلوگرم:
۱-عارف ممبینی(ماهشهر)۲-مهدی جمالی زاده(گتوند)۳-مبین ناصرپور(امیدیه)امیرعلی ساکی(بندرامام).
۸۵ کیلوگرم:
۱-محمدکاظم افراسیابی(گتوند)۲-امیررضا علیمرادی(بندرامام)۳-ایلیا خردمند (کهکیلویه و بویراحمد) ۴-علیرضا باوی زاده(سوسنگرد).
۱۰۰ کیلوگرم:
۱-محمدمهدی صلواتی نیا (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-محمدحسین بهداروند(گتوند)۳-عباس عبیداوی(بندرامام)۴-امیرحسین فلاحی(بندرامام).
وی افزود: در رده بندی تیمی نیز چنین نتیجهای هب دست آمد:
۱-تیم استان خوزستان با کسب ۲۹۰ امتیاز مقام اول .
۲-تیم استان کهکیلویه و بویر احمد با کسب ۱۷۸ امتیاز مقام دوم .
۳-تیم استان ایلام با کسب ۱۵۷ امیتاز مقام سوم .
۴-تیم منطقه آزاد اروند با ۱۲۳ امتیاز مقام چهارم .
انتهای پیام/
این مطلب بدون برچسب می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید