آخرین اخبار

کشتی آزاد جام یاریگین| حریفان ایران مشخص شدند

قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین روسیه، بعد از ظهر دیروز (چهارشنبه) برگزار شد.

اشتراک گذاری
05 بهمن 1402
کد مطلب : 11418

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین، از امروز (پنج شنبه) در شهر کراسنویارسک روسیه آغاز شده و تا روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

طبق برنامه این رقابت ها نمایندگان کشورمان با توجه به اوزان اعزامی،‌ مسابقات خود را از فردا (جمعه) آغاز خواهند کرد و نتایج قرعه کشی آن ها به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۴۳ کشتی گیر حضور دارند، علی خرمدل پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف رشید اف از روسیه می رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۳۴ نفر برگزار می شود، عادل پناهیان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با دبیرگادجیف از روسیه پیکار می کند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۸ نفر حضور دارند، علی سوادکوهی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با آکایف از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۳۱ شرکت کننده دارد، محمدمبین عظیمی در دور نخست با موسی علی اف از روسیه مصاف می دهد و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد مقابل برنده مبارزه میان ارهیتویف و نجم الدین اف از روسیه قرار می گیرد.  مهدی حاجیلوئیان دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست به مصاف مالاچدبیروف از روسیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کوربانوف از روسیه و آوارزد از مغولستان می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۰ نفر حضور دارند، ابوالفضل بابالو در دور اول با پاولیوچنکو از بلاروس کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان آرین سجادی دیگر نماینده کشورمان و کوسویف از روسیه می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۳۴ شرکت کننده دارد، سالار حبیبی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با باتبایار از مغولستان کشتی می گیرد.

این مسابقات با حضور کشتی گیران عنوان دار روس و کشتی گیرانی از کشورهای ایران، کوبا، بلاروس، مغولستان، ترکیه، سوریه، آرژانتین، ونزوئلا، ازبکستان، چین، ترکمنستان، آذربایجان، گرجستان، مولداوی،‌ تاجیکستان،‌ آلبانی،‌کره جنوبی، قزاقستان، ارمنستان و هند در حال برگزاری است.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

۵ و ۶ بهمن ماه: مسابقات اوزان ۵۷، ۶۱ و ۷۰ کیلوگرم
۶ و ۷ بهمن ماه: مسابقات اوزان ۶۵، ۷۹ و ۱۲۵ کیلوگرم
۷ و ۸ بهمن ماه: مسابقات اوزان ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 3 =