آخرین اخبار

دستور رهبر انقلاب به کشور‌های اسلامی: باید شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را قطع کنند

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند که کشور‌های اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند و به این رژیم کمک نکنند.

اشتراک گذاری
03 بهمن 1402
کد مطلب : 11371

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند که کشور‌های اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند و به این رژیم کمک نکنند.

رهبر انقلاب

توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ ایرنا نوشت:رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد از عملکرد مسئولان کشور‌های اسلامی در قبال موضوع بسیار مهم غزه گفتند: برخی مواقع موضع‌گیری‌ها و اظهارات مسئولان کشور‌های اسلامی اشتباه است، زیرا درباره موضوعی همچون آتش‌بس در غزه صحبت می‌کنند که از اختیار آن‌ها خارج است و در دست دشمنِ خبیثِ صهیونیستی است، مسئولان کشور‌های اسلامی باید نسبت به موضوعاتی که در اختیار آن‌ها است، اقدام کنند.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه افزودند: آن موضوعی که در اختیار مسوولان کشور‌های اسلامی است، قطع شریان‌های حیاتی به رژیم صهیونیستی است، کشور‌های اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند و به این رژیم کمک نکنند.


بیشتر بخوانید: رهبر انقلاب: مسئولان مربوطه در موضوع حادثه کرمان به طور جدی در تلاشند و خوب کار کردند


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: به‌رغم عملکرد نامناسب مسوولان کشور‌های اسلامی و به‌رغم همه سختی‌ها، همان‌گونه که در قرآن آمده، خداوند با مردم مومن است و هرجا که خدا باشد، پیروزی خواهد بود.

رهبر انقلاب افزودند: پیروزی مردم غزه قطعی است و خداوند متعال این پیروزی را در آینده نه چندان دور به امت اسلامی نشان خواهد داد و دل‌های مسلمانان و در راس آن‌ها مردم فلسطین و غزه خرسند و خوشحال خواهد شد.

رهبر انقلاب بیان داشتند: کشور‌های اسلامی باید شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را قطع کنند. امت اسلامی در آینده نه چندان دور پیروزی مردم غزه را خواهد دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =