آخرین اخبار

اعتراف تلخ عضو کمیته فنی درباره توانایی اسکوچیچ/ مدیرروستا: الجزایر نشان داد در همه خطوط ضعف زیادی داریم

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: یکی از ضعیف ترین بازی های سال های اخیر تیم ملی را مقابل الجزایر دیدیم.

اشتراک گذاری
23 خرداد 1401
کد مطلب : 1132

علی اصغر مدیر روستا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست دو بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل الجزایر، اظهار داشت: تیم ملی بعد از مدت‌ها، اولین بازی تدارکاتی اش را انجام داد و بعد از ۱۲ روز تمرین کردن و بازی نکردن در گرمای دوحه، فشار زیادی روی بچه‌ها وجود داشت. تیم ما خیلی سردرگم و آشفته بود. اسکوچیچ هم به ویژه در نیمه اول از ارنج مناسبی استفاده نکرد و تیم الجزایر خیلی از نقاط ضعف را در تمامی خطوط به ما نشان داد. این بازی نشان داد روی خط دفاعی تیم ملی باید خیلی کار شود. 

وی افزود: به هیچ وجه بازی قابل قبولی را به نمایش نگذاشتیم و نفرات ما در حد خودشان نبودند. در کار انفرادی، تیمی و گروهی ضعف‌های زیادی داشتیم که باید خیلی زود برطرف شود. هرچند تیم ملی بازی دوستانه برگزار نکرده اما سرمربی تیم باید حتی در تمرینات هم این نقاط را ببیند و آنها را برطرف کند تا در دیدارهای بعدی چنین نمایشی نداشته باشیم. در مجموع یکی از ضعیف‌ترین بای‌های چند سال اخیر تیم ملی را دیدیم.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره توقعات بازیکنان، کادرفنی و هواداران از مسئولان فدراسیون برای برگزاری بازی های تدارکاتی، خاطرنشان کرد: متاسفانه وضعیت تحریم شرایط سختی را برای ما ایجاد کرده است. دوستان ما در فدراسیون فوتبال در تلاش هستند بازی‌های دوستانه خوبی فراهم کنند و این اتفاق قطعا برای اردوی بعدی رقم خواهد خورد. بازیکن و کادرفنی کاملا حق دارند. تمرین کردن در قطر در این فصل از سال خیلی سخت است و از لحاظ روحی و روانی روی آنها تاثیر می‌گذارد اما جدا از بحث حق، بازیکنان ما به آن پختگی رسیده‌اند که برخی مسائل را درک کنند.

وی تصریح کرد: بازیکنان دیدند میرشاد ماجدی، حمید استیلی و سایر مسئولان فدراسیون به دنبال برگزاری بازی دوستانه خوب با کانادا و اکوادور بودند اما دقیقه ۹۰ این دیدارها به دلایل غیرورزشی و سیاسی لغو شد. اکنون هم از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم برای اردوی بعدی، بازی‌های خیلی بهتری برای تیم ملی تدارک ببیند.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درخصوص انتقادات نسبت به عملکرد دراگان اسکوچیچ، گفت: باید قبول کنیم توان فنی سرمربی ما با مربیان سطح جهانی و شاید سرمربی تیم‌هایی که در جام جهانی حضور دارند، مقداری فاصله دارد. نمی‌توانیم از اسکوچیچ توقع آنچنانی داشته باشیم اما به هرحال او با تیم ملی به جام جهانی رسیده و فعلا هم سرمربی این تیم است. البته با وضعیت فعلی یکی از سخت‌ترین دوره های جام جهانی را پیش رو داریم. 

مدیر روستا افزود: در شرایط فعلی ما فرصتی برای تغییر سرمربی نداریم و با توجه به قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال، اگر بخواهیم او را کنار بگذاریم باید هزینه زیادی هم برای این کار و حضور مربی جدید پرداخت کنیم. در نهایت هم اتفاق خیلی خاصی برای تیم ملی نیفتد. البته درمورد عملکرد تیم در بازی با الجزایر بررسی های لازم را در کمیته فنی انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =