آخرین اخبار

اقدامات بنیاد مسکن در باشت از صدور ۹۰ جلد سند تا پرداخت ۳۴۲ فقره تسهیلات

رییس بنیاد مسکن شهرستان باشت گفت: تسهیلات ساخت مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی که از سال ۱۴۰۱ شروع شده تعداد ۳۴۲ فقره پرداخت شد.

اشتراک گذاری
19 دی 1402
کد مطلب : 11045

علی‌حسین افراخته در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در باشت در خصوص اعتبارات و تسهیلات ساخت مسکن و پروژه‌های عمرانی و صدور سند توسط بنیاد مسکن اظهار داشت: تعداد سندهای صادر شده تک برگ شهری ۴۴ جلد و تعداد سندهای روستایی ۴۶ جلد است.

 افراخته ادامه داد: تعداد پرونده های ارسالی به ثبت جهت چاپ فرم روستایی ۱۵۱ فقره است و تعداد پرونده های ارسالی به ثبت جهت چاپ فرم شهری ۹۰ فقره است.

وی عنوان کرد: پرونده‌های دولتی آموزش و پرورش ۱۱ فقره، سپاه ۱ فقره به مساحت ۲۰۰۰ متر، اوقاف ۲۷ فقره  به اداره ثبت گچساران ارسال شده است.

این مسوول در خصوص پرداخت تسهیلات مسکن خاطرنشان کرد: تسهیلات ساخت مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی که از سال ۱۴۰۱ شروع شده تعداد ۳۴۲ فقره پرداخت شد.

وی در خصوص کارهای عمرانی در روستاها  تصریح کرد: در ۳۰ روستا جدول گذاری، بیس، سنگ فرش،کانال هدایت سیلاب، اجرای پل انجام شده که محل تامین این اعتبارات شامل ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبارات نفت ۳ میلیارد از نفت و ۱ میلیارد فاقد دهیاری بوده است.

این مسوول درباره طرح هادی روستاها افزود: طرح هادی در سال ۱۴۰۲ روستاهای کلگه شوش، دیمکوه شوش، دهک سرابیز، تهیه طرح شده است.

وی گفت: در شهرستان باشت حداقل بالای ۹۰ درصد طرح هادی اجرا گردیده است.

این مسوول در خصوص پرداخت تسهیلات تا پایان سال گفت: پیش بینی ما این است تا پایان سال تسهیلات پروژه نوسازی به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان به تعداد ۱۳۵۰ فقره پرداخت و تعداد ۳۰ فقره هم جهت احداث بافت های فرسوده باشد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =