آخرین اخبار

آغاز اردوی متصل به اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر از امروز هشتم دی ماه

آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در مسابقات آسیا و اقیانوسیه تایلند ۲۰۲۴ از امروز هشتم دی ماه در تهران آغاز می شود

اشتراک گذاری
08 دی 1402
کد مطلب : 10731

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی متصل به اعزام ملی پوشان تیم بسکتبال با ویلچر برای شرکت درمسابقات آسیا و اقیانوسیه از ۸ تا ۱۳ دی ماه در محل کمپ تیم های ملی برپاست.

حکیم منصوری، وحید سعادت پور، امید هادی اظهر، ابوالفضل جلایی، حسن عبدی، امیررضا احمدی، محمد محمد نژاد، عبدالجلیل قرنجیک، محمدحسن سیاری، مرتضی عابدی، مهدی عباسی، ایمان بک زاده، محسن طلوعی ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که تمرینات خود را زیر نظر محمدرضا دستیار سرمربی، بهروز سلطانی مربی و عادل طرفی کمک مربی انجام می دهند.

یاسرگیلکی به عنوان مربی بدن ساز و محمد کشاورز نوری به عنوان مربی فرهنگی در کنار ملی پوشان حضور دارند و احمد شکری نیز سرپرستی این اردو را بر عهده دارد.

رقابت های آسیا و اقیانوسیه تایلند به منظورکسب سهمیه بازی های پارالمپیک پاریس با حضور ۱۱ تیم در بخش مردان و ۹ تیم در بخش زنان برگزارمی شود و اولین رویداد رسمی کسب سهمیه در منطقه آسیا و اقیانوسیه  به شمار می رود.

تیم قهرمان این رویداد سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک پاریس را بدست خواهد آورد و تیم نایب قهرمان نیز به رقابت های شانس مجدد که فروردین ماه سال آینده در پاریس برگزار می شود راه می یابد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =