آخرین اخبار

پیست اسکی کاکان چشم انتظار بارش رحمت الهی

رئیس هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش برف امسال در دو مرحله، به اندازه‌ای نبود که دستگاه پیست کوب آن را بکوبد، اما این آمادگی وجود دارد با بارش برف مناسب برف کوبی را در این منطقه انجام دهیم.

اشتراک گذاری
05 دی 1402
کد مطلب : 10642

حمید زرافشان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج گفت: پیست اسکی کاکان برای علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانه در حال آماده سازی است و به محض بارش برف عملیات برف کوبی انجام می شود.

رئیس هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیست اسکی کاکان واقع در ۱۸ کیلومتری شهر یاسوج و یکی از زیباترین جاذبه‌های زمستان گردی در این استان است که هر ساله مقصد هزاران نفر گردشگر و علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی است که عمر ۳۰ ساله‌ای دارد و نیازمند بروز رسانی تجهیزات هستیم.

وی با بیان اینکه برای توسعه این پیست حدود ۱۵ میلیارد تومان اعتبار لازم است افزود: تعمیر دستگاه های برفکوب از یک ماه پیش تاکنون آغاز شده و دلیل تاخیر هم به علت نبود اعتبارات لازم بود.

زرافشان بیان کرد: این پیست نیازمند توسعه عرضی و طولی است و باید در طرح و برنامه‌های توسعه ای استان قرار گیرد.

رئیس هیات اسکی استان گفت: بارش برف امسال در دو مرحله، به اندازه‌ای نبود که دستگاه پیست کوب آن را بکوبد، اما این آمادگی وجود دارد با بارش برف مناسب برف کوبی را در این منطقه انجام دهیم.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =