آخرین اخبار

انهدام شبکه مخوف سرقت‌های مسلحانه

کارآگاهان در ۳ ماهه اخیر با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم و اقدامات گسترده و شبانه روزی ۱۵ نفر از این اشرار را در عملیات‌ متعدد دستگیر کردند.

اشتراک گذاری
02 دی 1402
کد مطلب : 10568

توازن

|

۱۴۰۲/۱۰/۰۲ ۱۵:۴۴:۱۲
|

|

کارآگاهان در ۳ ماهه اخیر با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم و اقدامات گسترده و شبانه روزی ۱۵ نفر از این اشرار را در عملیات‌ متعدد دستگیر کردند.

|

۱۴۰۲/۱۰/۰۲ ۱۵:۴۴:۱۲

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران اعضای یک باند مخوف سرقت مسلحانه را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی به روش مسلحانه از منازل شهروندان، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در ادامه شناسایی و دستگیری و انهدام باند سارقین مسلح شرور که در نقاط مختلف استان‌های کشور اقدام به سرقت منازل شهروندان می‌کردند و همواره در فضای مجازی نیز با انتشار تصاویر خود که مسلح به سلاح گرم هستند در جامعه ایجاد رعب و وحشت می‌کردند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ۳ ماهه اخیر نیز با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم و اقدامات گسترده و شبانه روزی تعداد ۱۵ نفر از این اشرار را در عملیات‌های متعدد دستگیر و به اداره یکم انتقال دادند. در ادامه این دستگیری‌ها عوامل اداره یکم پلیس آگاهی موفق به شناسایی هویت و مخفیگاه ۳ نفر از آنان شده که طی یک عملیات پلیسی و ضربتی با پشتیبانی یگان نوپو فراجا موفق به دستگیری تمامی اعضای این باند شده و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۲ قبضه سلاح کلت کمری و ۲ قبضه کلاشینکف و همچنین تعداد ۴ خشاب و فشنگ‌های مربوطه کشف و ضبط شد و به اداره یکم پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار ولی پور گودرزی ضمن تقدیر و تشکر از گروه ویژه نوپو فراجا که کمک بسیاری در دستگیری این باند مخوف و تبهکار داشت، خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضایی، برای کشف دیگر جرائم و شناسایی سایر شکات و همچنین یافتن دیگر اعضای این باند در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =