آخرین اخبار

سرپرست دوومیدانی: تمام امکانات را برای رسولی در نظر گرفتیم اما رفتن او به اختیار خودش بود

سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: از زمانی که به فدراسیون آمدم تمام امکانات را برای رسولی فراهم کردیم و اعلام کردیم هرگونه حمایتی را انجام می‌دهیم منتها او شرایط دیگری را به وجود آورده است.

اشتراک گذاری
29 آذر 1402
کد مطلب : 10466

مهدی مبینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه رسولی گفته است فدراسیون به او توجهی ندارد و پس از انتقاد از اردو بیرونش کرده‌اند، اظهار داشت: رسولی قهرمان بازی های آسیایی شده و خودش را برای کسب سهمیه المپیک آماده می کند و ما هم هرگونه حمایتی که لازم باشد را انجام می دهیم و در حال انجام هم هستیم اما ورزشکار هم باید در چارچوب برنامه ای که برای او وجود دارد، حرکت کند. ما وظیفه داریم حمایت کنیم و او هم باید تمام تمرکزش روی تمرین و مسابقه باشد.

* نمی‌توانم کاری خارج از تصمیمات کمیته فنی انجام دهم

وی ادامه داد: زمانی که به فدراسیون آمدم کمیته فنی را تشکیل دادم و گفتم هر تصمیمی آنها بگیرند را اجرا می‌کنیم و خارج از آن نمی توانم کاری بکنم. در مورد رسولی هم خودم دو جلسه شخصا با او برگزار کردم و قول هرگونه حمایت را دادم.

* وقتی به فدراسیون آمدم تمام امکانات را برای رسولی در نظر گرفتم

وی ادامه داد: تا قبل از اینکه من بیایم رسولی حقوقی نمی گرفت و هزینه مکمل ،کفش،  ماساژور و  فیزیوتراپ هم نداشت، اما ما همه اینها را برای او در نظر گرفتیم. حتی به او گفتیم می‌تواند در هتل مستقر شود اما اعلام کرد می‌خواهم در خوابگاه آفتاب انقلاب بمانم. برهمین اساس یک نفر را مامور کردیم که کاملا در اختیار او باشد. رسولی در همان اتاقی مستقر شد که احسان حدادی ۶ ماه برای بازی‌های آسیایی آنجا مستقر بود و هیچ مشکلی وجود نداشت.

وی ادامه داد: کفشی که برای او سفارش داده ایم ۴ جفت بوده و باید از خارج بیاید و زمان بر است و خودش هم می‌داند. پرداخت حقوق هم مصوب شده که ماهی ۲۰ میلیون تومان جدا از مکمل و هزینه های دیگر در اختیارش قرار داده شود. ما همه این کارها را مصوب کرده‌ایم، اما ورزشکار هم باید شرایط فدراسیون و برهه‌ای که در آن قرار داریم را در نظر داشته باشد. من خودم کمتر از یک ماه است که به فدراسیون آمده‌ام و نمی‌توانم معجزه کنم. 

*در حال بررسی اتفاقات آفتاب انقلاب هستیم

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه رسولی ظاهرا از وضعیت صبحانه ناراضی بوده و تخم مرغ را به دیوار پرتاب کرده است، گفت: ما هم این موضوع را شنیدیم و به مسوول مجموعه‌ آفتاب انقلاب گفته ام گزارشی در این خصوص به فدراسیون بدهند تا بررسی کنیم.

* به هیچ وجه نگفتیم رسولی از اردو برود

مبینی در مورد اینکه رسولی گفته است پس از انتقادها به او گفته‌اند از اردو بیرون برود، تاکید کرد: اصلا هیچ کس چنین حرفی به او نزده است. من به عنوان مسوول فدراسیون اصلا با رسولی صحبتی نکرده ام و خودش ظاهرا رفته است. ما چنین حرفی به او نزده‌ایم، چون او قهرمان ملی است.

* در میزبانی مسابقات داخل سالن آسیا پای آبروی کشور در میان است

وی با اشاره به اینکه ما رویداد مهم قهرمانی داخل سالن آسیا را هم پیش رو داریم، گفت: این مسابقات اهمیت زیادی داشته و امتیاز سهمیه المپیک هم دارد. من کمتر از یک ماه است که به فدراسیون آمده اما به هرحال باید این رویداد را در شان نام ایران برگزار کنیم، چون آبروی کشور است. تمام این فعالیت‌ها هم برای دیده شدن ورزشکاران است و فدراسیون تمام تلاش خود را برای حمایت از قهرمانان انجام می‌دهد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =