آخرین اخبار

امام جمعه اصفهان: برخی نگویند در صورت رابطه با آمریکا قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند!

طباطبایی نژاد، امام جمعه اصفهان گفت: برخی امروز نگویند در صورت رابطه با آمریکا قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند، امروز باید مردانه در مقابل این ستمکاران ایستاد و حکومت اسلامی را در سراسر جهان پیاده کرد.

اشتراک گذاری
24 آذر 1402
کد مطلب : 10333

امام جمعه اصفهان

توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ انتخاب نوشت: امام جمعه اصفهان با اشاره به فساد اخیر مربوط به چای گفت: امروز باید دست مریزاد گفت به دولت که با فاسدان برخورد جدی انجام می‌دهد.

آیت الله یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در اصفهان اظهار کرد: امام خمینی (ره) فرمودند هرچه فریاد دارید سر آمریکا بزنید و امروز شاهدیم که در صورتی که آمریکا از اسرائیل حمایت نکند این رژیم جنایتکار در کمترین زمان نابود خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی برخی نگران رابطه با آمریکا بودند و استعفا دادند، اما امام (ره) فرمودند این انقلاب اسلامی با این اقدام تکمیل شد، زیرا در صورت وجود این جنایتکاران در کشور انقلاب اسلامی نمی‌توانست این چنین تعالی پیدا کند.


بیشتر بخوانید: علم‌الهدی: آمریکاستیزی تکلیف شرعی است!


امام جمعه اصفهان با اشاره به سالگرد شهادت شهید مفتح افزود: خوشبختانه امروز شاهد ارتباط بسیار خوبی بین دانشگاه و حوزه وجود دارد.

وی با اشاره به شهادت حضرت زهرا (س) تاکید کرد: امام خمینی (ره) در خصوص حضرت فاطمه (س) فرمودند این بانوی بزرگوار تمامی ویژگی پیامبر (س) را در خود داشت، طبق منابع اهل سنت اولین فردی که وارد بهشت می‌شود حضرت فاطمه (س) هستند.

طباطبائی‌نژاد با اشاره به فساد اخیر مربوط به چای دبش ادامه داد: امروز باید دست مریزاد گفت به دولت که با فاسدان برخورد جدی انجام می‌دهد، امیدواریم خداوند توفیق عنایت کند که حواسمان برای کسب روزی حلال جمع باشد.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن بار‌ها هشدار می‌دهد که نسبت به کافران هشیار باشید، گفت: کافران از مشکلات مسلمانان خوشحال و از دستاورد آن‌ها ناراحت می‌شوند، همان‌طوری که امروز شاهدیم جنایتکاران صهیونیستی از ظلم به مردم فلسطین خوشحال می‌شوند، برخی که فکر می‌کنند با قبول کدخدایی آمریکا زندگی راحتی دارند باید توجه داشته باشند که طبق قرآن دینی برایشان باقی نخواهد ماند، بر اساس سوره مائده خداوند توصیه کرده است که یهودی و نصارا را دوست خود قرار ندهید، زیرا هرکس آن‌ها را دوست خود قرار داد، دیگر مسلمان نخواهد بود.

امام جمعه اصفهان گفت: برخی امروز نگویند در صورت رابطه با آمریکا قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند، امروز باید مردانه در مقابل این ستمکاران ایستاد و حکومت اسلامی را در سراسر جهان پیاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =