آخرین اخبار

حسینی: اگر کمیته انضباطی به صحبت‌های سامره ورود نکند به بدترین شکل پاسخ می‌دهیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس به اظهارات سرپرست تیم استقلال و کنفرانس خبری سرمربی آبی‌ها بعد از دربی واکنش نشان داد.

اشتراک گذاری
24 آذر 1402
کد مطلب : 10325

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص صدو دومین دربی پایتخت که روز گذشته با تساوی به پایان رسید،‌اظهار داشت: همه کسانی که در استادیوم بودند و همه افرادی که از پای تلویزیون این بازی را دیدند، کاملاً متفق‌القول هستند که ما خیلی بهتر از حریف بازی کردیم و بچه‌های ما نسبت به تیم حریف سرتر بودند اما متأسفانه نتوانستیم به حق‌مان که سه امتیاز بود، برسیم. ما بازی را خوب شروع کردیم و جریان بازی در اختیار ما بود به طوری که آمارهای بازی هم این مسأله را نشان می‌دهد که ما تیم سرتر بودیم. می‌توانستیم دیروز برنده بازی باشیم که این اتفاق رخ نداد.

وی درباره استفاده از VAR در دربی برای اولین بار گفت: متأسفانه VAR به ضرر ما بود و درباره صحنه‌هایی که کاملاً مشخص بود، تصمیم‌گیری درستی انجام نشد.

مربی تیم پرسپولیس در خصوص صحبت‌های علی سامره سرپرست تیم استقلال و حرف‌های عجیبی که در مصاحبه با خبرنگاران مطرح کرده بود، ادامه داد: واقعاً برای این آقا متأسفم که عنوان سرپرستی تیم را دارد اما به خودش اجازه می‌دهد این طور صحبت کند. او باید بداند که درباره پرسپولیس چطور حرف بزند. ما در اینباره منتظر تصمیم قاطع کمیته انضباطی هستیم، اما اگر کمیته انضباطی به این مسأله ورود نکند به بدترین شکل پاسخ او را خواهیم داد. اگر کمیته انضباطی به این صحبت‌ها و توهین‌ها ورود نکند، بدتر از خودشان پاسخ‌شان را می‌دهیم. این فرد باید بداند که درباره پرسپولیس چطور صحبت کند. من برای او واقعا متأسفم که اینگونه صحبت کرده و به حال این فوتبال تأسف می‌خورم. باز هم می‌گویم که اگر کمیته انضباطی به این مسأله ورود نکند عین خودشان رفتار می‌کنیم.

حسینی در مورد داوری این دیدار خاطرنشان کرد: درباره داوری چه بگویم؟ همه دیدند که شرایط داوری چطور بود و فکر نمی‌کنم بحثی باقی بماند. کاپیتان سابق تیم پرسپولیس درباره اظهارات جواد نکونام در نشست خبری بعد از دربی که گفته بود «اگر VAR نبود دوباره تیم پرسپولیس سه امتیاز می‌گرفت» افزود: اصلاً اینطور نیست. همین VAR باید در دقیقه ۶۰ رأی به اخراج بازیکن استقلال می‌داد که با کف پا روی مچ شهاب زاهدی رفت و جریمه آن ۱۰۰درصد اخراج بود، اما این اتفاق رخ نداد. اگر قرار بود عدالت رعایت شود باید از دقیقه ۶۰ استقلال ۱۰ نفره می‌شد، اما متأسفم که اینطور حق‌خوری کردند. انگار از بیرون تصمیماتی گرفته می‌شد. به نظرم من نظارت خوبی روی داوری نبود و حالا می‌بینیم که این صحبت‌ها مطرح می‌شود. اگر بازیکن استقلال در دقیقه ۶۰ اخراج می‌شد باز هم این حرف‌ها را مطرح می‌کردند؟

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =