آخرین اخبار

پلیس در تعقیب متهم جنایت در خیابان سپهسالار

نراع خیابانی باعث قتل جوانی ۲۸ ساله شد و متهم اصلی همچنان فراری است.

اشتراک گذاری
22 آذر 1402
کد مطلب : 10283

توازن

|

۱۴۰۲/۰۹/۲۲ ۱۵:۵۲:۲۰

پلیس در تعقیب مردی است که در جریان نزاعی خیابانی مرتکب قتل شده و گریخته است.

به گزارش اعتمادآنلاین، در ساعت ۲۱:۴۵ روز سه شنبه وقوع درگیری منجر به قتل در خیابان باغ سپهسالار به کلانتری ۱۰۹ بهارستان اعلام شد.

با تایید خبر اولیه، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند و در تحقیقات مشخص شد جوانی ۲۸ ساله به علت اصابت ضربه جسم تیز به سینه و شدت جراحت وارده فوت شده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات، اطلاع پیدا کردند درگیری مابین مقتول و دو مرد به نام‌های فریبرز و سعید رخ داده که منجر به قتل جوان ۲۸ ساله شده است.

با شناسایی مخفیگاه فریبرز،  او با گذشت چند ساعت از زمان وقوع جنایت دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

فریبرز در همان تحقیقات اولیه به مشارکت در درگیری منجر به جنایت اعتراف و عنوان کرد: من و سعید در حال قدم زدن در خیابان بودیم که مشاجره لفظی پیش آمد و مقتول با دست ضربه‌ای به صورتم زد. در همین زمان سعید به هواخواهی از من با چاقو یک ضربه به او زد و بلافاصله دو نفری از محل متواری شدیم.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر گفت: با شناسایی عامل اصلی جنایت، اقدامات برای دستگیری متهم متواری پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و دیگر متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی در اختیار این اداره قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =