۹ پروژه ورزشی با حضور وزیر ورزش در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید
۹ پروژه ورزشی با حضور وزیر ورزش در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، ۹ پروژه ورزشی در گچساران، بهمئی، دهدشت و یاسوج با حضور وزیر ورزش و جوانان با اعتبار هزینه شده بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانه جوان شهر دوگنبدان، سالن ورزشی روستای سرابیز شهرستان گچساران، خانه جوان […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، ۹ پروژه ورزشی در گچساران، بهمئی، دهدشت و یاسوج با حضور وزیر ورزش و جوانان با اعتبار هزینه شده بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانه جوان شهر دوگنبدان، سالن ورزشی روستای سرابیز شهرستان گچساران، خانه جوان و مجموعه ورزشی شهر بهمئی، خانه جوان، چمن مصنوعی فوتبال دهدشت و سالن ورزشی روستای چنارستان شهرستان بویراحمد امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شدند.

حسین کلانتری هدف از سفر یک روزه مسعود سلطانی فر به این استان را بازدید و افتتاح چند طرح ورزشی در شهرستان های گچساران، بویراحمد، کهگیلویه و بهمئی عنوان کرد و افزود: سه سالن ورزشی چند منظوره با اعتبار بیش از ۴۵ میلیارد ریال، چهار چمن مصنوعی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و یک باب خانه جوان با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به افتتاح ۲۶ طرح ورزشی با اعتباری افزون بر ۱۵۷ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: این طرح ها شامل ۲۱ چمن مصنوعی با اعتبار بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال، سه مینی سالن کوچک با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار و ۲ سالن ورزشی چند منظوره است.

انتهای پیام/ ع

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–