مارسلو:باید گل های بیشتری به گالاتاسرای می زدیم
مارسلو:باید گل های بیشتری به گالاتاسرای می زدیم

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید که از دو بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز دشت کرده بود، امشب نیاز حیاتی به پیروزی بر گالاتاسرای داشت و علی رغم یک بازی برتر تنها با یک گل که توسط تونی کروس به ثمر رسید، توانست برنده از زمین خارج شود. مارسلو مدافع چپ […]

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید که از دو بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز دشت کرده بود، امشب نیاز حیاتی به پیروزی بر گالاتاسرای داشت و علی رغم یک بازی برتر تنها با یک گل که توسط تونی کروس به ثمر رسید، توانست برنده از زمین خارج شود.

مارسلو مدافع چپ برزیلی رئال در پایان بازی گفت:« امشب محکوم به پیروزی بودیم و همه توان مان را در زمین گذاشتیم. ما باید در همه بازی ها تمام توان مان را بگذاریم. زمین دشواری بود و گالاتاسرای هم حریف کوچکی نیست. موقعیت های گل زیادی خلق کردیم ولی فقط یک گل زدیم. در تمام کنندگی بی دقت و البته بدشانس هم بودیم. در واقع شانس های گلزنی مان زیاد بود ولی در استفاده از آنها خوب عمل نکردیم. در هر صورت موفق به کسب یک پیروزی حیاتی شدیم.»

مارسلو ادامه داد:« ما بازیکنان رئال همیشه متعهد هستیم. نشان رئال تحت هر شرایطی بالاتر و ارزشمند تر است. این یک بازی دشوار بود و در تمام ۹۰ دقیقه فداکاری کردیم و با جدیت بازی کردیم اما هنوز باید بهتر شویم. امشب رودریگو، والورده، وینیسیوس که بازیکنان جوانی هستند، خوب ظاهر شدند. همچنین تیبو کورتوا که روزهای سختی را پشت سر گذاشته بود. ما یک تیم هستیم و همه باهم می بریم و در وقت باخت نیز همه مقصریم.»

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–