رئال مادرید و رد اولین پیشنهاد آرسنال برای جذب سبایوس
رئال مادرید و رد اولین پیشنهاد آرسنال برای جذب سبایوس

به گزارش “ورزش سه”، دنی سبایوس در تابستان امسال و با قراردادی قرضی بدون حق خرید در سال بعد، از رئال مادرید راهی آرسنال شد و نمایش های خوب این هافبک اسپانیایی در فصل جاری مورد توجه کادر فنی آرسنال قرار گرفته و آنها خواهان حفظ سبایوس برای فصول بعدی نیز هستند. نشریه انگلیسی مترو […]

به گزارش “ورزش سه”، دنی سبایوس در تابستان امسال و با قراردادی قرضی بدون حق خرید در سال بعد، از رئال مادرید راهی آرسنال شد و نمایش های خوب این هافبک اسپانیایی در فصل جاری مورد توجه کادر فنی آرسنال قرار گرفته و آنها خواهان حفظ سبایوس برای فصول بعدی نیز هستند.

نشریه انگلیسی مترو مدعی شد مذاکرات برای خرید دائم دنی سبایوس آغاز شده و باشگاه آرسنال پیشنهادی به ارزش ۳۶ میلیون پوند برای خرید این بازیکن ارسال کرده که البته مورد قبول کهکشانی ها قرار نگرفته است. فلورنتینو پرز برای فروش دنی سبایوس رقمی حداقل ۳۰ میلیون پوندی طلب کرده و فعلا طرفین برای انتقال دائمی هافبک ۲۱ ساله و اسپانیایی توافق نکرده اند.

این در حالیست که در هنگام انتقال قرضی دنی سبایوس به آرسنال، بسیاری از نشریه های اسپانیایی به زین الدین زیدان و رئال مادرید اعتراض کرده و مدعی شدند این باشگاه به راحتی یکی از آینده دارترین بازیکنان اروپا را از دست می دهد. دنی سبایوس رابطه چندان خوبی با زین الدین زیدان ندارد و سال گذشته و هنگام جدایی سرمربی فرانسوی در فصل تابستان، از اینکه در اندیشه های زیزو جایی نداشت ابراز گله کرده بود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–