کهگیلویه و بویراحمد تنها ۱۷٫۵ مگاوات تولید برق دارد
کهگیلویه و بویراحمد تنها ۱۷٫۵ مگاوات تولید برق دارد

توازن؛ نادر جانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: این استان تنها ۱۷٫۵ مگاوات تولید برق دارد که در برخی سال‌ها به دلیل کاهش بارندگی‌ها این میزان نیز کاهش می‌یابد. وی با اشاره به اینکه تمایم برق تولید شده در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به شهرستان دنا است، عنوان کرد: کم بودن […]

توازن؛

نادر جانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: این استان تنها ۱۷٫۵ مگاوات تولید برق دارد که در برخی سال‌ها به دلیل کاهش بارندگی‌ها این میزان نیز کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه تمایم برق تولید شده در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به شهرستان دنا است، عنوان کرد: کم بودن تولید برق در این استان نگران کننده بوده و انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در این زمینه تدبیری کنند.

جانی‌پور خواستار افزایش احداث نیروگاه‌های برق در این استان شد و افزود: راه اندازی تعدادی نیروگاه برق با هدف افزایش تولید برق در دستور کار متولیان امر بوده که امیدوارم بر این تعداد نیز اضافه شود.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اعمال قانون در واگذاری انشعاب جدید به مشترکان را ضروری دانست و ادامه داد: بدون شک هر مدیری در صورت بی توجهی به قانون در این زمینه باید پاسخگوی مسائل بعد از واگذاری انشعاب باشد.

جانی‌پور از تهیه نوشت افزار به ارزش یک میلیارد ریال از محل صرفه جویی حذف قبوض کاغذی برق نوشت خبر داد و گفت: توزیع نوشت افزار با شعار روش‌های قبض الکترونیکی در دو ماه آینده در حال اجرا است.

انتهای پیام/

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–