پرداخت ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران
پرداخت ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران

توازن؛ ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جلسه شورای اداری گچساران گفت: این مبلغ از بهمن ماه پارسال تاکنون پرداخت شده و با این اعتبار زمینه اشتغال ۴۴۰ نفر فراهم شده است. پروانه نیک […]

توازن؛

۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جلسه شورای اداری گچساران گفت: این مبلغ از بهمن ماه پارسال تاکنون پرداخت شده و با این اعتبار زمینه اشتغال ۴۴۰ نفر فراهم شده است.
پروانه نیک مرام افزود: در همین مدت سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری استان از محل صندوق توسعه ملی در مرحله نخست یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده است.
وی گفت:مجموع تعداد طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل استان یک هزار و ۹۰۲ مورد بوده است.
فرماندار گچساران نیز گفت:امسال سه هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال به ۳۰۰ طرح عمرانی در حال ساخت گچساران اختصاص یافته است.
رحیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد اعتبارات از محل درآمد‌های نفت و استانی تخصیص یافته است، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و ۷۸۵ میلیارد ریال از محل درآمد‌های نفت و استانی بین دستگاه‌های اجرایی در ۱۰۰ برنامه و ۲۶ سرفصل در این شهرستان توزیع شده است.
در پایان این جلسه اقای الماس قبادی و قاسم پرویزی به عنوان روسای ادارات میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و کار، تعاون و رفاه اجتماعی گچساران معرفی شدند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–