به گزارش “ورزش سه”، ایران تا نزدیکی های دقیقه ۷۰ با ۱۲ گل از حریف کم نام و نشان خود پیش افتاده است. انصاری فرد و آزمون هت تریک کردند، طارمی و محبی دو گل زدند، کنعانی و نوراللهی نیز هر کدام یک گل به ثمر رساندند تا یک برد پرگل را برای تیم ویلموتس […]

به گزارش “ورزش سه”، ایران تا نزدیکی های دقیقه ۷۰ با ۱۲ گل از حریف کم نام و نشان خود پیش افتاده است. انصاری فرد و آزمون هت تریک کردند، طارمی و محبی دو گل زدند، کنعانی و نوراللهی نیز هر کدام یک گل به ثمر رساندند تا یک برد پرگل را برای تیم ویلموتس رقم بزنند.

ایران در حالی توانسته حریف خود را دو رقمی کند که از سال ۷۹ به بعد، موفق به این کار نشده بود و بهترین پیروزی اش، برد ۸-۱ مقابل گینه بود. در سال ۷۹ شاگردان آدمار براگا توانستند در ورزشگاه باغشمال تبریز ۱۹ بار دروازه حریف را باز کنند که کریم باقری با شش گل نقش پررنگی در آن پیروزی داشت.

جالا بازیکنان تیم ایران فرصت دارند تا در ۲۰ دقیقه پایانی بازی دوباره گل بزنند و به رکوردی جالب دست پیدا کنند. ایران یک بار هم توانست مالدیو را ۱۷-۰ ببرد و باید دید آیا بازهم موفق به خلق نتیجه این چنینی می شود یا نه.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K