یاسوج| حذف منطقه گردشگری دوآب مهریان امکان‌پذیر نیست
یاسوج| حذف منطقه گردشگری دوآب مهریان امکان‌پذیر نیست

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خواستار حذف منطقه گردشگری دوآب مهریان واقع در ۵ کیلومتری یاسوج با توجیه امکان آلودگی منابع آبی و محیط زیست شده است. محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد درخواست حذف منطقه گردشگری […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خواستار حذف منطقه گردشگری دوآب مهریان واقع در ۵ کیلومتری یاسوج با توجیه امکان آلودگی منابع آبی و محیط زیست شده است.

محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد درخواست حذف منطقه گردشگری دوآب مهریان توسط آب و فاضلاب را غیر منطقی دانست و افزود: باید گردشگری را مدیریت کنیم زیرا امکان حذف وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باید به گونه‌ای مدیریت کنیم که شاهد آلودگی منابع آب و محیط زیست نباشیم، ادامه داد: گردشگر در صورت تمایل از سرچشمه هر رودخانه‌ای بازدید می‌کند پس امکان حذب وجود ندارد.

باقری خاطرنشان کرد: دولت برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در دوآب مهریان ردیف بودجه قرار داده و تاکنون کارهای زیادی انجام شده به گونه‌ای که سال‌های گذشته ۷۰۰ میلیون تومان هزینه کرده‌ایم.

وی با اشاره به باغ تفریحی ربانی در دوآب مهریان ادامه داد: فرض را بر این قرار دهیم که بخش دولتی گردشگری در این منطقه را حذف کنیم آیا می‌توانیم مانع بخش خصوصی شویم.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K