اعتراضات به ساخت ورزشگاه جدید میلان و اینتر
اعتراضات به ساخت ورزشگاه جدید میلان و اینتر

به گزارش “ورزش سه”، طی هفته های اخیر بود که دو تیم شهر میلان برنامه خود را برای ساخت ورزشگاه سن سیرو جدید ارائه دادند. اتفاقی که حالا با اعتراضات فراوانی از سوی ساکنین محلی این ورزشگاه روبه رو شده است. تا کنون اکثر اعضای شورای شهر میلان با تخریب سن سیرو و پروژه ساخت […]

به گزارش “ورزش سه”، طی هفته های اخیر بود که دو تیم شهر میلان برنامه خود را برای ساخت ورزشگاه سن سیرو جدید ارائه دادند. اتفاقی که حالا با اعتراضات فراوانی از سوی ساکنین محلی این ورزشگاه روبه رو شده است.
تا کنون اکثر اعضای شورای شهر میلان با تخریب سن سیرو و پروژه ساخت ورزشگاه جدید این شهر مخالفت کرده اند.

عصر دیروز الساندرو آنتونلو، مدیر اینتر و پائولو اسکارونی، مدیر باشگاه میلان، در جلسه ای در یکی از سالن اجتماعات شهر میلان حاضر شدند تا پروژه ساخت ورزشگاه جدید خود را به شهروندان محلی ارائه دهند؛ جلسه ای که با استقبال کم و منفی این شهروندان رو به رو بوده است. معترضان معتقد هستند که این پروژه تنها یک تجارت است و دو باشگاه فقط به فکر درآمدزایی هستند و از این موضوع نیز شکایت دارند که استادیوم بیش از حد به خانه ها نزدیک شده است.
اسکارونی پیش از این از این پروژه با اسم ” یک منظره متلاطم” یاد کرده بود و باعث شده بود که مردم شهر میلان نسبت به آن خوشبین باشند اما چنین اتنفاقی رخ نداد.
پس از این، عده ای از مردم خواستار اجرای طرح استفانو بوئری شدند که در طرح خود فضای سبز بیشتری تعبیه کرده بود اما تا به این جا این اتفاق نیز رخ نداده است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K