کیفیت آرد در کهگیلویه و بویراحمد مغایرتی با استانداردها ندارد
کیفیت آرد در کهگیلویه و بویراحمد مغایرتی با استانداردها ندارد

توازن؛ قدرت حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: کیفیت آرد تولیدی کارخانه‌های آرد کهگیلویه و بویراحمد در حد استانداردهای اعلام شده بوده و تاکنون مشکلی گزارش نشده که استانداردهای لازم را ندارد و شاید در نگهداری بعد از تولید مشکلی باشد و خوب نگهداری نکنند تا کفک بزند که در این […]

توازن؛

قدرت حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: کیفیت آرد تولیدی کارخانه‌های آرد کهگیلویه و بویراحمد در حد استانداردهای اعلام شده بوده و تاکنون مشکلی گزارش نشده که استانداردهای لازم را ندارد و شاید در نگهداری بعد از تولید مشکلی باشد و خوب نگهداری نکنند تا کفک بزند که در این زمینه مسئولان بهداشتی و نظارتی باید ورود کنند.

وی با اشاره به اینکه ۳ کارخانه آراد با ظرفیت تولید سالانه ۲۸۰ هزار تن در این استان فعالیت دارد، عنوان کرد: تاکنون ۶۵ هزار تن گندم تحویل سیلوها استان شده است.

حیدری مصرف گندم استان را ۹۰ هزار تن با ۲۰ درصد ضایعات عنوان کرد و افزود: تاکنون در تمام استان‌های کشور ۱۳ هزار ۵۰۰ میلیارد تومان بابت خرید ۷ میلون ۸۰۰ هزار تن به کشاورزان پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی شرکت بازرگانی دولتی ایران پیش بینی خرید و ذخیره سازی گندم در کشور را ۱۳ میلیون تن عنوان کرد و ادامه داد: نیاز گندم کشور ۱۲٫۵ میلیون تن است.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K