کهگیلیویه و بویراحمد| قاچاقچی کفش در گچساران نقره داغ شد
کهگیلیویه و بویراحمد| قاچاقچی کفش در گچساران نقره داغ شد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، براتعلی صالحی امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران محموله‌ای کفش قاچاق از یک دستگاه پژو کشف کردند. وی با اشاره به اینکه محموله کشف شده فاقد ادله و مدارک قانونی بود، عنوان کرد: […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، براتعلی صالحی امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران محموله‌ای کفش قاچاق از یک دستگاه پژو کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه محموله کشف شده فاقد ادله و مدارک قانونی بود، عنوان کرد: گمرک در راستای ماده ۴۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از رسید کالا و ضبط کالاهای مکشوفه و ارزش ریالی و مراتب را به تعزیرات حکومتی اعلام کرد.

صالحی ابراز کرد: تعزیرات حکومتی پس از ثبت پرونده و احضار متهم و اخد دفاعیات، شعبه مربوطه اتهام وارده را محرز و مسلم دانست و پس از بررسی و مستندات قانونی پرونده، متهم را به پرداخت دو میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال جریمه محکوم کرد.

وی با بیان اینکه علاوه بر جریمه صادر شده کفش قاچاق به نفع دولت ضبط شد، افزود: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی بیشترین عزم اداره کل تعزیرات حکومتی در جلوگیری از قاچاق است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلیویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی مسئول رسیدگی به پرونده‌های مربوط به قاچاق است.

انتهای پیام/ ت

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K