۴ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در یاسوج رونمایی شد ‌
۴ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در یاسوج رونمایی شد ‌

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، آیین رونمایی از چهار عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در آیینی با حضور مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد. در این آیین از چهار کتاب «چشمت چقدر خاطره»، «رهاورد نور»، «بسیج و دفاع» و «خرمای تلخ» تولید شده در […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، آیین رونمایی از چهار عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در آیینی با حضور مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

در این آیین از چهار کتاب «چشمت چقدر خاطره»، «رهاورد نور»، «بسیج و دفاع» و «خرمای تلخ» تولید شده در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت: امسال تولید ۶۰ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس شامل زندگینامه و خاطرات شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی، فیلم‌نامه، نمایش‌نامه و کتاب شعر و کودک در دستور کار قرار گرفته است.

سرهنگ امیرعباس آسمندتولید کتب مختلف در حوزه دفاع مقدس را از مهم‌ترین رسالت‌های اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: این اقدام در راستای حفظ آثار و خاطرات شهدا، جانبازان و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر کتاب‌های صوتی از استقبال خوبی در بین مخاطبان کتاب برخوردار بوده‌اند، افزود: تولید این کتاب‌ها در دستورکار قرار گرفته است و بر این اساس امسال تولید ۱۰ عنوان کتاب صوتی را در دستور کار داریم.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K