عذر خواهی آرئولا از هواداران رئال مادرید(عکس)
عذر خواهی آرئولا از هواداران رئال مادرید(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی بود که دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن بر سر معاوضه دروازه بانان خود یعنی کیلور ناواس و آلفونس آرئولا به توافق رسیدند. انتقالی که خیلی هم مورد استقبال هواداران رئال مادرید قرار نگرفت. اما یک اتفاق بعد از بازی دیشب بین […]

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی بود که دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن بر سر معاوضه دروازه بانان خود یعنی کیلور ناواس و آلفونس آرئولا به توافق رسیدند. انتقالی که خیلی هم مورد استقبال هواداران رئال مادرید قرار نگرفت. اما یک اتفاق بعد از بازی دیشب بین دو تیم پاری سن ژرمن و رئال مادرید که با شکست سه بر صفر کهکشانی ها همراه بود، باعث شد خشم هواداران مادریدی نسبت به این انتقال افزایش پیدا کند.

ماجرا از این قرار بود که پس از اتمام بازی،در حالی که همه بازیکنان و هواداران رئال از شکست سنگین تیمشان مقابل حریف خشمگین بودند، آرئولا به رختکن تیم سابق خود رفت و با هم تیمی های سابق خود یعنی کلیان امباپه وماکسیم چوپومتینگ با چهره ای خندان مشغول گرفتن عکس شد. عکسی که پس از انتشار، خشم خیل عظیمی از هواداران تیم مادریدی را به همراه داشت.

آرئولا که متوجه عصبانیت و دلخوری هواداران رئال مادرید نسبت خود شده بود با انتشار عکسی با پیراهن این تیم به عذر خواهی از هواداران رئال پرداخت. او در این نوشته احساسی عنوان کرده:” هواداران عزیز رئال مادرید، همه این را بدانید که از لحظه ای که با این باشگاه قرارداد بستم قلبم سفید بوده است و هیچ شک و تردیدی نسبت به تعهد و وفاداری خود به تیمم را تحمل نمی کنم. شکست در بازی دیشب من را همچون سایر اعضای باشگاه ناراحت کرد. بعد از بازی من به سمت هم تیمی های سابق خود رفتم زیرا در هنگام جدایی از پاریس فرصت کافی برای خداحافظی با آن ها را نداشتم. با این وجود من دوباره از همه هوادارانی که فکر می کنند به آن ها توهین شده عذرخواهی می کنم. امیدوارم بتوانیم در کنار هم افتخارات زیادی را کسب کنیم. زنده باد مادرید.”

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K