پیروزی پرگل آرسنال در لیگ اروپا(عکس)
پیروزی پرگل آرسنال در لیگ اروپا(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، فرانکفورت که فصل گذشته به عنوان تیم شگفتی ساز لیگ اروپا تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت، در دیدار امشب مقابل توپچی ها حرف چندانی برای گفتن نداشت و در نهایت با سه گل شکست خورد. آرسنال مزد برتری اش در نیمه اول را در دقیقه ۳۸ گرفت. روی پاس ساکا […]

به گزارش “ورزش سه”، فرانکفورت که فصل گذشته به عنوان تیم شگفتی ساز لیگ اروپا تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت، در دیدار امشب مقابل توپچی ها حرف چندانی برای گفتن نداشت و در نهایت با سه گل شکست خورد.

آرسنال مزد برتری اش در نیمه اول را در دقیقه ۳۸ گرفت. روی پاس ساکا بود که ویلاک در سمت چپ صاحب توپ شد و بعد از یک نفوذ خوب، شوت محکمی زد که با برخورد به مدافع حریف، منحرف و تبدیل به گل اول بازی شد.

در نیمه دوم هم توپچی ها عملکرد بهتری داشتند اما تا دقیقه ۸۵ برای رسیدن به گل دوم منتظر ماندند. البته پیش از آن در دقیقه ۷۹، دومینیک کُر، هافبک فرانکفورت، با دریافت کارت زرد دوم، از بازی اخراج شد تا تیم میزبان ۱۰ نفره شود.

۶ دقیقه بعد، روی یک ضدحمله، نیکلاس په په با یک پاس خوب، ساکا را صاحب موقعیت کرد و او با یک شوت دیدنی، دروازه فرانکفورت را باز کرد.

در دقیقه ۸۷، آرسنال به گل سوم رسید. این بار هم ساکا در متن حرکت بود و پاس او را پیر امریک اوبامیانگ در موقعیتی تک به تک، تبدیل به گل کرد تا توپچی ها رقابت های این فصل لیگ اروپا را با یک پیروزی پرگل آغاز کنند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K