با اعلام اسکار گرائو/ بارسلونا و احتمال ثبت رکورد تاریخی درآمدزایی
با اعلام اسکار گرائو/ بارسلونا و احتمال ثبت رکورد تاریخی درآمدزایی

به گزارش “ورزش سه”، اسکار گرائو، مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا اعلام کرد که این باشگاه در فصل جاری به اولین باشگاه ورزشی جهان تبدیل می‌شود که درآمدهایش از مرز یک میلیارد یورو در سال خواهد گذشت. گرائو با اعلام اینکه پرونده مالی باشگاه بارسلونا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ بسته شده است، بودجه‌ای را که آبی‌و‌اناری‌ها در […]

به گزارش “ورزش سه”، اسکار گرائو، مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا اعلام کرد که این باشگاه در فصل جاری به اولین باشگاه ورزشی جهان تبدیل می‌شود که درآمدهایش از مرز یک میلیارد یورو در سال خواهد گذشت.

گرائو با اعلام اینکه پرونده مالی باشگاه بارسلونا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ بسته شده است، بودجه‌ای را که آبی‌و‌اناری‌ها در فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهند داشت، اعلام کرد که این بودجه ۵۷ میلیون یورو بیشتر از بودجه فصل گذشته باشگاه است و شامل سود خالصی معادل ۴۰ میلیون یورو خواهد بود.

طبق اعلام مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا، این باشگاه در فصل جدید از تمام منابع خود مجموعاً درآمدی معادل یک میلیارد و ۴۷ میلیون یورو خواهد داشت که افزایش ۲۴ درصدی را در حوزه بازرگانی (۶۲ میلیون یورو) نشان می‌دهد. این افزایش ناشی از جذب اسپانسرهای جدید و تمدید قرارداد‌ با حامیان مالی قبلی با ارقامی بهتر از سال‌های اخیر بوده است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K