بنجامین پاوارد:/ کوتینیو کیفیت فوق العاده خود را نشان خواهد داد
بنجامین پاوارد:/ کوتینیو کیفیت فوق العاده خود را نشان خواهد داد

به گزارش “ورزش سه”، فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و سابق بارسلونا بعد از یک سال و نیم ناموفق در نوکمپ، در تابستان امسال و با قراردادی قرضی راهی بایرن مونیخ شد. بنجامین پاوارد که خودش نیز چند ماه قبل از کوتینیو و به عنوان یکی از خریدهای تابستانی بایرن راهی آلیانس آره نا شده، معتقد […]

به گزارش “ورزش سه”، فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و سابق بارسلونا بعد از یک سال و نیم ناموفق در نوکمپ، در تابستان امسال و با قراردادی قرضی راهی بایرن مونیخ شد. بنجامین پاوارد که خودش نیز چند ماه قبل از کوتینیو و به عنوان یکی از خریدهای تابستانی بایرن راهی آلیانس آره نا شده، معتقد است وی بازیکنی درجه یک است و بعد از چند هفته تبدیل به یک ستاره بزرگ در ترکیب بایرن مونیخ خواهد شد.

بنجامین پاوارد در پاسخ به سؤال در مورد کوتینیو، به اسکای اسپورتس گفت: “کوتینیو؟ یک جادوگر کوچک. او بسیار باهوش و با شخصیت است. اول از همه، کوتینیو یک مرد واقعا خوب و البته یک فوتبالیست بسیار خوب است.

گرفتن توپ از فیلیپ کوتینیو بسیار سخت است. البته به نظر می رسد کوتینیو هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیست و او احتمالا به بازی های بیشتری احتیاج دارد زیرا کوتینیو خیلی دیر به تیم پیوست. اما من مطمئن هستم که طی چند هفته آینده فوتبالیست درجه یکی به نام کوتینیو را خواهیم دید. من حالا کوتینیو را در چند جلسه تمرینات دیده ام و در این مورد شک ندارم. کوتینیو کیفیت فوق العاده ای دارد و این موضوع را به همه نشان می دهد.”

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K