دو شلیک برای نفوذ به قلب هواداران/ آنتوان گریزمان؛ شادی ساز جدید نوکمپ (عکس)
دو شلیک برای نفوذ به قلب هواداران/ آنتوان گریزمان؛ شادی ساز جدید نوکمپ (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، آنتوان گریزمان که انتقالش به بارسا با حرف و حدیث های بسیاری همراه بود، امشب توانست اولین گل های لالیگایی خود برای آبی اناری ها را به ثمر برساند. ستاره ای که سال گذشته با زدن زیر قول و قرارهای قبلی و تمدید با اتلتیکو خشم بارسایی ها را باعث شده […]

به گزارش “ورزش سه”، آنتوان گریزمان که انتقالش به بارسا با حرف و حدیث های بسیاری همراه بود، امشب توانست اولین گل های لالیگایی خود برای آبی اناری ها را به ثمر برساند. ستاره ای که سال گذشته با زدن زیر قول و قرارهای قبلی و تمدید با اتلتیکو خشم بارسایی ها را باعث شده بود و حتی چند ماه پیش در نوکمپ به شدت با شعارهای اعتراضی هواداران بارسا مواجه شد، برای آشتی قطعی با هواداران بارسا به یک نمایش کامل در نوکمپ نیاز داشت و امشب این کار را انجام داد.

او دقیقه ۴۱ بازی و در حالی که بارسا با یک گل از بتیس عقب بود، پاس عمقی بلند و دقیق سرجی روبرتو، را با ضربه نوک پا به تور دروازه بتیس رساند. گریزمان روی این گل به خوبی از کمند آفساید فرار کرد و در مصاف تک به تک با گلر بتیس توانست گل تساوی را به ثمر برساند. او که در بازی های پیش فصل توانسته بود یک گل به ناپولی بزند، امشب اولین گل لالیگایی خود را اینگونه به ثبت رساند.

گریزمان در ۱۴ بار قبلی که پای به نوکمپ گذاشه بود، هرگز نتوانسته بود گلی به ثمر برساند.

و اما نیمه دوم که بارسا برای زدن گل برتری بی تاب بود، گریزمان با یک شوت کات دار فوق العاده تماشایی از بیرون محوطه جریمه، دبل خود را کامل کرد و بارسا را نیز ۲-۱ پیش انداخت. ضربه او به قدری دقیق بود که گلر بتیس هرچقدر تلاش کرد به توپ نرسید.

این گل واکنش جالب مسی و سوارز که از روی سکوها نظاره گر بازی بودند را نیز به دنبال داشت. هر دو به شدت خوشحال بودند و به تحسین گریزمان پرداختند.

گریزمان با این دو گل خیلی زود نشان داد که ارزش ۱۲۶ میلیون یورویی که برای وی هزینه شده را دارد و شاید حالا بتوان گفت که این همه تلاش بارسا برای جذب نیمار، بی دلیل و غیر موجه است. با بازگشت مسی و سوارز و حضور این دو کنار گریزمان، می توان انتظار یک خط حمله آتشین جدید از آبی اناری ها را داشت.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K