یک کشته و ۵۶ مصدوم در تصادفات جمعه کهگیلویه و بویراحمد
یک کشته و ۵۶ مصدوم در تصادفات جمعه کهگیلویه و بویراحمد

توازن؛ سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۵۶ نفر در تصادفات روز جمعه، ۲۵ مرداد ماه استان خبر داد . به گزارش ایسنا -منطقه کهگیلویه و بویراحمد «محسن جلیل» در جمع خبرنگاران، افزود: تا ساعت ۲۲ جمعه شب ۱۹ فقره تصادف به اورژانس گزارش شد و این حوادث […]

توازن؛

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۵۶ نفر در تصادفات روز جمعه، ۲۵ مرداد ماه استان خبر داد .

به گزارش ایسنا -منطقه کهگیلویه و بویراحمد «محسن جلیل» در جمع خبرنگاران، افزود: تا ساعت ۲۲ جمعه شب ۱۹ فقره تصادف به اورژانس گزارش شد و این حوادث ۵۶ نفر مصدوم برجای گذاشت .

وی اظهارکرد: در ساعت ۱۶ و ۲۷ در مسیر شهرک ولایت نزدیک به تیپ ۴۸ فتح یاسوج واژگونی پژو ۴۰۵ به مرکز پیام گزارش شد و در این حادثه از سرنشینان  خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد .

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این تصادف یک خانم ۲۴ ساله به علت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود که توسط تکنسین‌های اورژانس با اقدام سریع و به موقع پزشکی از جمله احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند .

جلیل تصریح کرد: تا ساعت ۲۲ ، مجموعا ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخته، یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق و از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و مابقی با هدف پوشش نیاز پزشکی بیشتر انتقال داده شدند .

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مراسم تشییع پیکر آیت الله آقا میراحمد تقوی اضافه کرد: ۱۰ نفر در این مراسم توسط اکیپ‌های اورژانس با توجه به نیاز پزشکی خدمات اورژانسی دریافت کردند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–