بیمارستان جانبازان یاسوج پزشک و آمبولانس ندارد
بیمارستان جانبازان یاسوج پزشک و آمبولانس ندارد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، منصور موسوی در بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان سلمان اظهار داشت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی اعصاب و روان جانبازان یاسوج(سلمان) تنها یک پزشک متخصص دارد و آمبولانس نیز ندارد. وی خواستار همکاری و تعامل دانشگاه علوم پزشکی برای رفع مشکلات وجود […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، منصور موسوی در بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان سلمان اظهار داشت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی اعصاب و روان جانبازان یاسوج(سلمان) تنها یک پزشک متخصص دارد و آمبولانس نیز ندارد.

وی خواستار همکاری و تعامل دانشگاه علوم پزشکی برای رفع مشکلات وجود این بیمارستان شد و افزود: بیمارستان نمی‌تواند از اعتبارات استانی و ملی برای توسعه و بهبود و ارتقای خدمات استفاده کند و در واقع مرکزی درمانی خود گردان است.

موسوی با اشاره به اینکه بیمارستان سلمان دارای ۴ بخش بستری، مشاور درمانی، اورژانس و کار درمانی است، ابراز کرد: این بیمارستان چند سال پیش رتبه ۵۴ را داشت که با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده این رتبه هم اکنون به دو رسیده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این بیمارستان تنها مرکزی بوده که به صورت خودگردان اداره شده و در سطح ملی و استانی تخصیص نمی‌گیرد و با همین شرایط جامعه ایثارگری نیز رضایت دارند.

موسوی بیمارستان اعصاب و روان جانبازان یاسوج را فاقد داشتن ژنراتور برای مواقع ضروری و هنگام قطعی برق عنوان کرد و افزود: پیگیر اخد موافقت اصولی ۵۰ تختخوابی، طرح توسعه اورژانس و درمانگاه تخصصی هستیم.

انتهای پیام/ن

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K