حکایت سفر مسئولان بویراحمد به منطقه محروم «آجم و رودریش» کهگیلویه
حکایت سفر مسئولان بویراحمد به منطقه محروم «آجم و رودریش» کهگیلویه

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، چند روز پیش نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با دعوت از برخی مدیران استانی و شهرستانی عازم منطقه آجم و رودریش از توابع دیشموک کهگیلویه شد تا در یک میهمانی وعده الحاق این دهستان به بخش مارگون بویراحمد را سر دهد که […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، چند روز پیش نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با دعوت از برخی مدیران استانی و شهرستانی عازم منطقه آجم و رودریش از توابع دیشموک کهگیلویه شد تا در یک میهمانی وعده الحاق این دهستان به بخش مارگون بویراحمد را سر دهد که با واکنش‌های متعددی روبه روشده است.

امام جمعه موقت دیشموک امروز در خطبه‌های نماز جمعه گفت: برخی مسئولان استانی به همراه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس بدون هماهنگی با مسئولان شهرستان کهگیلویه عازم منطقه آجم و رودریش می‌شوند تا این منطقه را از دیشموک جدا کنند.

راوند با تاکید بر اینکه جدا کردن آجم و رودریش از دیشموک کهگیلویه به بویراحمد با هدف شهرستان شدن مارگون امکان ندارد، افزود: مسئولان کهگیلویه که از سفر نماینده بویراحمد و دنا و برخی مسئولان استانی بی اطلاع هستند باید در این زمینه پاسخگو باشند.

فرماندار کهگیلویه از سفر نماینده بویراحمد و دنا و برخی مسئولان استانی به منطقه آجم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: غلام محمد زارعی بدون اطلاع مسئولان سیاسی استانداری اعم از استاندار و معاون سیاسی به منطقه آجم سفر کرده است.

جعفر نیکبخت با بیان اینکه هرگونه الحاق باید روال قانونی خود را بگذراند، ادامه داد: بحث الحاق دهستان آجم و رودریش به مارگون بویراحمد تاکنون حتی در حد حرف نیز نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: هرگونه تغییر و جداسازی منطقه‌ای با درخواست کتبی اهالی و ارائه به فرمانداری و بعد ارسال به استانداری برای بررسی و در صورت موافقت استانی این امکان وجود دارد در حالی تاکنون مردم این منطقه درخواستی به فرمانداری ارائه نکرده‌اند.

اظهار بی اطلاعی بخشدار مارگون از سفر نماینده بویراحمد به آجم و رودریش

احسان دانشی بخشدار مارگون بویراحمد از نحو سفر نماینده بویراحمد و دنا به منطقه آجم و رودریش کهگیلویه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: صبح روز سفر آقای نماینده با تماس معاون سازمان جهادکشاورزی از این سفر مطلع شدم.

وی با بیان اینکه گفته می‌شود اهالی منطقه آجم و رودریش از نماینده بویراحمد و دنا درخواست الحاق به بخش مارگون را داشته‌اند، افزود: باور کنید امکانات فعلی مارگون جوابگوی این بخش نیست و در صورت الحاق دهستان آجم با مشکل روبه‌رو می‌شویم.

وی بیان کرد: هم اکنون راهداری، برق، کشاورزی، اتفاقات همچون سیل، پاسگاه انتظامی، آمبولانس و اورژانس مارگون به منطقه آجم و رودریش خدمات می‌دهند.

حسین جنتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد که در این سفر همراه نماینده بویراحمد و دنا بوده از کیفیت و سطح این سفر اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: باور کنید نمی‌دانستم این منطقه جزو حوزه استحفاظی شهرستان کهگیلویه است و با تماس تلفنی افشون مدیرکل دفتر فنی به این سفر رفتم.

هجیر افشون مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز با تاکید بر اینکه بنده هیچ نقشی در برپایی این سفر نداشتم، تاکید کرد: دفتر نماینده بویراحمد و دنا برنامه ریزی و طراح این سفر بوده است.

انتهای پیام/ ع

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K