۱۲۰ میلیون یورو کافی نیست؛/ اتلتیکو بیخیال انتقال گریزمان به بارسلونا نمی شود!
۱۲۰ میلیون یورو کافی نیست؛/ اتلتیکو بیخیال انتقال گریزمان به بارسلونا نمی شود!

توازن؛ ۱۲۰ میلیون یورو کافی نیست؛ باشگاه اتلتیکومادرید مدعی شد انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا را پیگیری خواهد کرد. به گزارش “ورزش سه”، ساعتی قبل باشگاه بارسلونا اعلام کرد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و ۲۸ ساله اتلتیکومادرید با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو راهی نوکمپ شده و در واقع آبی اناری ها بند آزادسازی قرارداد وی […]

توازن؛

۱۲۰ میلیون یورو کافی نیست؛

باشگاه اتلتیکومادرید مدعی شد انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ساعتی قبل باشگاه بارسلونا اعلام کرد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و ۲۸ ساله اتلتیکومادرید با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو راهی نوکمپ شده و در واقع آبی اناری ها بند آزادسازی قرارداد وی را پرداخت کرده اند.

 

 

بند اطادسازی قرارداد گریزمان از اول جولای از رقم ۲۰۰ میلیون یورو به ۱۲۰ میلیون کاهش یافته اما اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه ای مدعی شد بارسلونا و گریزمان قبل از تاریخ اول جولای و در تاریخ ۱۴ می با هم به توافق دست یافته بودند و به همین دلیل، بارسا باید رقم قبلی یعنی ۲۰۰ میلیون یورو را برای خرید گریزمان پرداخت کند.

 

گیل مارین، مدیر روخی بلانکوس چند هفته قبل اعلام کرد بارسلونا و گریزمان در اواخر فصل با یکدیگر به توافق رسیده بودند و مذاکرات طرفین در کوران بازی های حساس اتلتیکومادرید انجام شده بود؛ اتفاقی که به شدت عصبانیت باشگاه مادریدی را برانگیخته بود و آنها خواهان حضور گریزمان در تمرینات شده بودند.

 

اتلتیکومادرید قصد دارد این موضوع را از طریق وکلایش پیگیری کرده و کاری کند بارسا ۸۰ میلیون یورو باقیمانده را برای خرید ستاره فرانسوی پرداخت کند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K