با قراردادی پنج ساله/ رسمی؛ آنتوان گریزمان به بارسلونا پیوست
با قراردادی پنج ساله/ رسمی؛ آنتوان گریزمان به بارسلونا پیوست

به گزارش “ورزش سه”، سرانجام پس از حرف و حدیث های بسیار انتاوان گریزمان به بارسلونا پیوست. اتفاقی که قرار بود یک سال زودتر رخ دهد ولی ستاره فرانسوی ترجیح داد قراردادش با اتلتیکو را تمدید کند اما او حالا با قراردادی ۵ ساله تا ۲۰۱۹ برای بارسا بازی خواهد کرد. رقم انتقال نیز ۱۲۰ […]

به گزارش “ورزش سه”، سرانجام پس از حرف و حدیث های بسیار انتاوان گریزمان به بارسلونا پیوست. اتفاقی که قرار بود یک سال زودتر رخ دهد ولی ستاره فرانسوی ترجیح داد قراردادش با اتلتیکو را تمدید کند اما او حالا با قراردادی ۵ ساله تا ۲۰۱۹ برای بارسا بازی خواهد کرد. رقم انتقال نیز ۱۲۰ میلیون یورو است.

 

در واقع بارسلونا و آنتوان گریزمان از زمستان گذشته به توافق رسیده بودند و همین موضوع باعث اختلاف بین دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکو مادرید شد.

 

ورود وکلای گریزمان به دفتر لالیگا برای پرداخت بند فسخ او

 

 

از اول جولای، رقم فسخ قرارداد گریزمان به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش یافت ولی بارسا قصد داشت از راه مسالمت آمیز و پس از مذاکره مستقیم با اتلتیکو اقدام به جذب گریزمان کند و در این صورت مجبور به پرداخت مالیات بسیار کمتری می شد اما مذاکرات خیلی زود با اختلاف همراه شد و پس از بیانیه تند باشگاه اتلتیکو مشخص بود که دیگر راهی برای بارسا جز پرداخت بند فسخ گریزمان وجود ندارد.

اتلتیکو که از توافق بدون هماهنگی گریزمان و بارسا آگاه شده بود، راه به روی هرگونه مذاکره را بست و در نهایت بارسا مجبور شد تا بند فسخ گریزمان را فعال کند.

 

 

 

 

وکلای گریزمان ساعتی پیش وارد دفتر اتحادیه لالیگا شدند تا ۱۲۰ میلیون یورو رقم فسخ موکل شان را پرداخت کنند. با نهایی شدن این کار، ستاره فرانسوی رسما از اتلتیکو شد و مسیر برای امضا قرارداد او با بارسا فراهم شد.

گریزمان سال ۲۰۱۴ از سوسیداد به اتلتیکو پیوست و سال های خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت و بهترین گلزن تیمش در فصول اخیر بود. او حالا برای جاه طلبی های بیشتر راهی بارسلونا شده؛ در حالی که برای این انتقال حاضر شد تا از دستمزد ۲۴ میلیون یورویی خود چشم پوشی کرده و تنها ۱۷ میلیون یورو در سال دریافت کند.

او البته ستاره محبوبی بین هواداران بارسا نیست چرا که سال گذشته پس از توافق با بارسلونا روی قول خود زد و با اتلتیکو مادرید تمدید کرد. گریزمان چند ماه پیش در نوکمپ مورد اعتراض هواداران بارسا نیز قرار گرفت ولی بسیاری معتقدند با چند گل و ارائه بازی های تاثیرگذار، می تواند وارد قلب هواداران بارسلونا شود.

 

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K