ادعای میرر/ پاسخ منفی قاطعانه بیگ ویرژیل به درخواست بارسلونا
ادعای میرر/ پاسخ منفی قاطعانه بیگ ویرژیل به درخواست بارسلونا

توازن؛ ادعای میرر باشگاه بارسلونا هفته گذشته در تماس با مدیر برنامه های ویرژیل فن دایک شرایط جذب این ستاره هلندی را جویا شده بود. به گزارش “ورزش سه”، ویرژیل فن دایک را بسیاری یکی از شانس های اصلی تصاحب توپ طلای ۲۰۱۹ می دانند. مدافع هلندی که فصل گذشته نقش به سزایی در قهرمانی […]

توازن؛

ادعای میرر

باشگاه بارسلونا هفته گذشته در تماس با مدیر برنامه های ویرژیل فن دایک شرایط جذب این ستاره هلندی را جویا شده بود.

به گزارش “ورزش سه”، ویرژیل فن دایک را بسیاری یکی از شانس های اصلی تصاحب توپ طلای ۲۰۱۹ می دانند. مدافع هلندی که فصل گذشته نقش به سزایی در قهرمانی قرمزها در چمپیونزلیگ داشت و بیش از یک سال است که هیچ بازیکنی موفق به دریبل زدن او نشده است.

 

 

 

 

۱۸ ماه پیش او با قراردادی رکوردشکن و ۷۵ میلیون پوندی، ساوتهمپتون را به مقصد لیورپول ترک کرد و خیلی زود سر و سامانی به وضعیت آشفته دفاعی قرمزهای آنفیلد داد. او به قدری در لیورپول محبوب است که هواداران این تیم برای وی شعار اختصاصی ساخته اند.

 

طبق ادعای نشریه میرر، باشگاه بارسلونا هفته گذشته با ایجنت فن دایک وارد مذاکره شده و شرایط جذبش را خواستار شده بود؛ اما پاسخ مدافع هلندی منفی بود. او به بارسا گفته است که با گران ترین پیشنهاد نیز حاضر به ترک لیورپول نیست.

فن دایک یکی از بازیکنان مهم و اصلی پروژه یورگن کلوپ در لیورپول است و قرمزها بسیار امیدوارند تا فصل بعد با روحیه رهبری او بالاخره به طلسم قهرمان نشدن در لیگ برتر پایان دهند.

 

 

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K