زیرساخت‌های گردشگری آبشار یاسوج رضایت‌بخش نیست
زیرساخت‌های گردشگری آبشار یاسوج رضایت‌بخش نیست

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری در بازدید از منطقه گردشگری آبشار یاسوج بر تقویت زیرساختی و ساماندهی اصولی این منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: در این زمینه هیچ قصوری از شهرداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی متولی پذیرفتنی نیست. وی با بیان اینکه آبشار یاسوج یک منطقه زیبای […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری در بازدید از منطقه گردشگری آبشار یاسوج بر تقویت زیرساختی و ساماندهی اصولی این منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: در این زمینه هیچ قصوری از شهرداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی متولی پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه آبشار یاسوج یک منطقه زیبای گردشگری و سرمایه بزرگ برای استان است، عنوان کرد: انتظار می‌رود متناسب با این نعمت خدادادی، توسعه زیرساخت‌های آن نیز فراهم شود.

کلانتری ورود بیش از حد خودرو به آبشار یاسوج را یک آسیب دانست و افزود: باید به نحوی برنامه ریزی کرد که با ساماندهی آن موضوع پارکینگ آبشار، فضای درون این منطقه  تنها در راستای تفریح و گردشگری استفاده شود.

ویخواستار بازسازی، مرمت و اصلاح مسیر آبشار یاسوج شد و گفت: با توجه به حجم زیاد گردشگر و بازدید کننده جاده و مسیر دسترسی به آبشار نیز باید متناسب با فضای آن دیده شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه آبشار یاسوج یک ظرفیت مناسب در جنوب کشور است، بیان کرد:  تقویت زیرساختی و ساماندهی این منطقه زیبای گردشگری لازم است.

انتهای پیام/ن

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K