یاسوج| آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های خودروسازان؛ پرونده شرکت بهمن‌موتور تعیین تکلیف می‌شود
یاسوج| آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های خودروسازان؛ پرونده شرکت بهمن‌موتور تعیین تکلیف می‌شود

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سیدیاسر رایگانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های شرکت‌های خودروسازی، اظهار داشت: پرونده شرکت بهمن‌موتور به‌ویژه در حوزه متقاضیان خودروی آوال اچ۲ حداکثر ظرف یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود. وی با بیان اینکه این خودروساز یک هزار […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سیدیاسر رایگانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های شرکت‌های خودروسازی، اظهار داشت: پرونده شرکت بهمن‌موتور به‌ویژه در حوزه متقاضیان خودروی آوال اچ۲ حداکثر ظرف یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.

وی با بیان اینکه این خودروساز یک هزار و ۴۰۰ شاکی در رابطه با خودروی آوال اچ۲ دارد، افزود: مراجعات زیادی در این زمینه داریم و تماس‌های زیادی هم در این باره با سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی برقرار می‌شود و رسانه‌ها هم پیگیر این موضوع هستند.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در مدت اخیر توافقات خوبی با شرکت‌های سایپا و ایران خودرو داشتیم، عنوان کرد: در این راستا حدود ۸۰۰ خودروی سیتروئن سی۳ بدون طی کردن مراحل قضایی به مشتریان و شاکی‌ها تحویل داده شد.

رایگانی ابراز کرد: نگاه ما در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل پرونده و چوب لای چرخ تولید انداختن نیست بلکه نگاه ما حمایت از تولید و کسب و کار و حمایت از نیروی کاری است که در مجموعه‌های خودروسازی در حال فعالیت هستند.

وی بیان کرد: هدف ما به‌ویژه در سال ۹۸ با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در زمینه رونق تولید این است که در کنار اینکه حقوق مصرف‌کننده محقق شود، تولید آسیب نبیند و در همین راستا تعاملات بسیار خوبی را با خودروسازان کشورمان داشتیم.

سخنگوی تعزیرات حکومتی از تغییرات گسترده در این سازمان خبر داد و گفت: تابستان فصل تغییرات استانی ما است که در این راستا مدیرانی که بیش از چهار سال در استان‌ها مستقر هستند طبق سیاست‌های سازمانی با هدف بهبود کیفیت و بهبود شرایط خدمت به مردم تغییر می‌کنند.

رایگانی با بیان اینکه این تغییرات از استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شد و هفته آینده نیز تغییر مدیران در استان‌های مرکزی و خوزستان را و پس از آن تغییر مدیران برخی دیگر از استان‌ها را خواهیم داشت، گفت: ما حتی در ستاد هم تغییراتی را داشتیم که به زودی انجام می‌شود.

وی در رابطه با خبر برخی رسانه‌های محلی استان کهگیلویه و بویراحمد که علت تغییر مدیرکل تعزیرات حکومتی این استان را رسیدگی به یک پرونده عنوان کرده بودند، گفت: چند روز پیش این مطلب را در رسانه‌های استان مشاهده کردم که بر این اساس از رسانه‌های استان خواهش می‌کنم که منبع اخبار موثق باشند و منبع حدسیات و گمان نشوند.

سخنگوی تعزیرات حکومتی کشور تصریح کرد: ما در رابطه با پرونده‌ای که هنوز رایش صادر نشده یک مدیر را جابجا نمی‌کنیم ضمن اینکه حجم پرونده و سطح آن به گونه‌ای نبود که یک مدیر جابجا شود.

رایگانی بیان کرد: تغییر مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در راستای سیاست‌های سازمانی ما بوده و این تغییرات همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه پرونده نمایندگی شیرینی الف در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست رسیدگی است، گفت: فضاسازی‌هایی که در مورد این پرونده انجام می‌شود فضاسازی‌های درستی نیست زیرا وقتی این شیرینی‌فروشی در شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد نسبت به عدم استفاده از الکل و شرب آلومینیوم ام.جی و رعایت اصول بهداشتی تعهد داده یعنی این خطاها را انجام داه است.

سخنگوی تعزیرات حکومتی با تأکید بر اینکه ما در رسیدگی به پرونده‌ها تحت تاثیر فضاسازی‌های رسانه‌ای قرار نمی‌گیریم، افزود: ما پرونده‌های بزرگتری را در استان‌های بزرگتر کشور در دست رسیدگی داریم و اگر قرار باشد تحت تأثیر فضاسازی‌ها قرار گیریم اصول دادرسی زیر سوال می‌رود.

رایگانی عنوان کرد: این قول را به هموطنان‌مان و هم‌استانی‌ها می‌دهیم که هیچ فضاسازی رسانه‌ای تغییری در رسیدگی به پرونده‌های ما ایجاد نمی‌کند و اجازه نمی‌دهیم این فضاسازی‌ها در اصل دادرسی موثر باشد.

انتهای پیام/ن

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K