شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است
شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

توازن؛ سید هاشم موسوی‌جهان آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که از این تعداد ۱۴ شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران است و تاکنون بیش از ۱۶۴ هکتار زمین در قالب ۸۰۳ قرارداد در شهرک‌های صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است. […]

توازن؛

سید هاشم موسوی‌جهان آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که از این تعداد ۱۴ شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران است و تاکنون بیش از ۱۶۴ هکتار زمین در قالب ۸۰۳ قرارداد در شهرک‌های صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وی با بیان اینکه ۳۱۳ واحد صنعتی در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان به بهره برداری رسیده است، افزود: مساحت اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی یک هزار و ۵۳۹ هکتار بوده که از این میزان ۶۳۹ هکتار در اختیار واحدهای صنعتی و ۸۵ هکتار نیز فضای سبز است.

موسوی‌جهان آباد با اشاره به اینکه زمین با قیمت یک میلیون تومان را به قیمت ۱۰۰ هزار تومان در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهیم، ابراز کرد: زیرساخت‌های لازم شامل آب، برق، گاز و …در شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی فراهم است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: همچنین برای ایجاد سرمایه گذاری در شهرک سقاوه مشکلی نداریم و در صورت وجود سرمایه گذار نهایت همکاری انجام می‌شود.

موسوی جهان اباد با تشریح دلایل تبدیل شدن برخی واحدهای صنعتی شهرک بلکوی یاسوج به انبار شرکت‌های پخش مواد غذایی و عمده فروشان ادامه داد: این شهرک به دلیل قدیمی بودن و نزدیکی به شهر، برخی واحدها توسط صاحبان به صورت اجاره واگذار می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک بودن شهرک صنعتی بلکو به شهر یاسوج سبب شده برخی شرکت‌های پخش مواد غذایی متقاضی اجاره باشند، تصریح کرد: برای تغییر کاربری از صنعیت به خدماتی باید ۳ برابر قیمت صنعتی بها پرداخت کنند که در این زمینه پیگیر هستیم.

موسوی‌جهان آباد با تاکید بر اینکه امکان بازپس گیری به دلیل صدور سند بنام مالک وجود ندارد، خاطرنشان کرد: تنها اهرم بازدارنده برای ممانعت از این اقدام تغییر کاربری است که در این راستا صحیح نبوده به صورت چکشی ورود کنیم.

انتهای پیام/ن

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K