۳۸ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای جبران خسارت سیل در کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد
۳۸ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای جبران خسارت سیل در کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باران‌های سیل آسای فرودین ماه امسال بیش از یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، راه‌های اصلی، روستایی و فرعی و همچنین شبکه‌های آبرسانی خسارت وارد کرد. وی از بارگذاری ۴۷۴۳ […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باران‌های سیل آسای فرودین ماه امسال بیش از یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، راه‌های اصلی، روستایی و فرعی و همچنین شبکه‌های آبرسانی خسارت وارد کرد.

وی از بارگذاری ۴۷۴۳ پرونده در سامانه کارشناسی شده در بخش کشاورزی اعم از زراعت، شیلات و باغات خبر داد و افزود: دولت برای جبران خسارت وارده به زیرساخت‌ها اعم از راه‌ها و شبکه‌های آب شرب شهری و روستایی وارد میدان شده است.

کلانتری ابراز کرد: ۷۰۰ پرونده خسارت منزل اعم از روستایی و شهری به دلیل باران‌های سیل آسای فرودین ماه امسال تشکیل شده که تاکنون با بررسی‌ و ارزیابی‌های دقیق ۳۵۰ مورد تایید شده است.

وی با اشاره به اینکه از ۷۰۰ پرونده تشکیل شده در زمینه تعمیرات منزل ۴۳۵ مورد تایید شده است، ادامه داد: امیدوارم با نگاه ویژه مسئولان دو وزارتخانه راه و شهرسازی و نیرو و دیگر سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها زیرساخت‌های خسارت دیده در استان بازسازی شود.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K